prečo je to tak ?

Príspevok v téme: prečo je to tak ?
natusa42

ahojte ľudia, nechápem istej veci ....nemám šťastie v živote na chlapcov,vždy sa mi niečo pokašle,alebo po čase zistím,že to celé bolo zbytočné,bola som skutočne v živote len raz,aj to som trpko oľutovala,lebo to bolo,aj je veľmi bolestivé,tak sa preto pýtam,ako je možné,že iné baby majú šťastie na chlapov,štetky majú dobrých chlapov,vypočítavé ženské,ktoré nemajú v sebe ani štipku inteligencie majú dobrých a slušných chlapov,ktorí by pre ne zniesli aj modré z neba a majú dobré vzťahy ..čo sa teda deje so mnou ?mám z toho depresie ,jednoducho takto sa žiť nedá ..tlčiem si hlavu o stenu,prečo práve ja mám takú hnusnú smolu na normálneho človeka,ved ľudia vravia,že som pekná úžasná žena ,veľmi múdra ,inteligentná ,chápavá,citlivá ,a nechápem tda proste kde robím chybu,alebo čo robím zle ...:(:(:(:( ja už som zúfalá z toho ...prečo je to tak,že tie beštie baby majú všetko a ja nič ?len prádznu náruč a slzy ? tak veľmi túžim po normálnom peknom vzťahu,ja by som sa pre toho muža rozdala,keby som mohla ...a ...celé všetko je zle :( poradte mi nejako

0vecka

jj je mi to uplne jasne... proste si o sebe myslis ze si nieco viac a tam je kamen urazu... ale aj tak si myslim ze 20 nieje este taky vysoky vek aby si si este par partnerov nenasla... ale zase byt tebou tak ani nejako moc dlho necakam...

natusa42

0vecka to je tvoja vec a tvoj postoj :)ale ved si nemysli ,ze som sprosta,ze to o sebe vyhlasujem pred muzmi :D co si sa s kym zrazil,ja som vam len na ilustraciu chcela vytvorit si o mne obraz,aby ste si nemysleli,ze som nejaka nevzdelana neviem co ..:D uz chapes ?

0vecka

2 natusa42 ak by mi povedala nejaka zenska ze je mudra a pekna tak v tom momente ma u mna min 10 zlych bodov a pravdepodobne by som si o nej pomyslel nieco zle a vobec ju neriesil... to ze to obalis do toho ze to hovoria ini na veci nic nemeni...

natusa42

johnyboy9 som ti napísala tam teda :)

J111 nooo ...nemyslím si,že by som si čosi nahovárala ,len za to,že mám skoro 20 :D:D:D ked ti niekto reálne povoie,že ťa chce,alebo že by chcel takú ženu ako si ty,tak asi to nie je moja fikcia :Dči ?:)
ale je to v pohode..tvoja rada ..len zase mi nic z toho nevychadza :)

roloi ja viem...ja som zažila niečo..čo si ty opísala ..viem,zažila som pred dvoma rokmi ..približne ...ale ...už aj to pominulo ...kvôlki istým veciam...
a odtedy sa mi to nestalo ..
viem,co znamena niekoho milovat,viem,co znamena laska,aj ked nemam ani 20 :) prezila som,zazila som,viem...bolo to nadherne,co som v zivote zazila ..velmi hlboke,ale ...NANIC to cele bolo ...

J111

Vzťah je o tom mať deti. Bodka. Chce, nechce, všetko je to o...b prírody. Láska je čosi viac, lebo je to najvyšší cit, v podstate tiež o...b prírody, ale veľmi krásny, ak to je vôbec o...b. Asi nie. Nie, napokon prichádzam k tomu, že láska nie je klam prírody. Keď si píšem sám so sebou, tak aj zmúdriem:)