prečo je to tak ?

Príspevok v téme: prečo je to tak ?
natusa42

ahojte ľudia, nechápem istej veci ....nemám šťastie v živote na chlapcov,vždy sa mi niečo pokašle,alebo po čase zistím,že to celé bolo zbytočné,bola som skutočne v živote len raz,aj to som trpko oľutovala,lebo to bolo,aj je veľmi bolestivé,tak sa preto pýtam,ako je možné,že iné baby majú šťastie na chlapov,štetky majú dobrých chlapov,vypočítavé ženské,ktoré nemajú v sebe ani štipku inteligencie majú dobrých a slušných chlapov,ktorí by pre ne zniesli aj modré z neba a majú dobré vzťahy ..čo sa teda deje so mnou ?mám z toho depresie ,jednoducho takto sa žiť nedá ..tlčiem si hlavu o stenu,prečo práve ja mám takú hnusnú smolu na normálneho človeka,ved ľudia vravia,že som pekná úžasná žena ,veľmi múdra ,inteligentná ,chápavá,citlivá ,a nechápem tda proste kde robím chybu,alebo čo robím zle ...:(:(:(:( ja už som zúfalá z toho ...prečo je to tak,že tie beštie baby majú všetko a ja nič ?len prádznu náruč a slzy ? tak veľmi túžim po normálnom peknom vzťahu,ja by som sa pre toho muža rozdala,keby som mohla ...a ...celé všetko je zle :( poradte mi nejako

kaizen

ani dobry chlap nieje dobry, ja som abstinent, nefajcim, chodim do prace, za dievcatami nebeham, chcem mat rodinu, deti, aj konickom sa venovat, aj neviem co vsetko a ziadna ma nechce

roloi

20?! Tak to zufas zbytocne. Jedno stare pravidlo plati, ze on pride vtedy, ked to najmenej cakas. kazdy ma svoj osud urceny, zalezi uz len na tebe ake cesty si k nemu vyberies, ale aj tak dojdes tam, kde ti bolo predurcene. Ja viem, ty cakas na niekoho, pri ktorom medzi vami preskoci iskra. Zrejme si to este nezazila, preto zufas. mne sa to stalo s mojim. Ked sme sa prvykrat stretli, citila som, ze medzi nami okamzite funguje obojstranna pritazlivost, proste to citis, ked sa stretnu vase sympatie obojstranne, okamzite sa ti rozpali cele vnutro. Toto sa vola priroda - instinkt. Tvoje podvedomie ti hovori, ze ten chlap sa proste k tebe hodi. Takto sa hlada "ten pravy". Su ludia, ktori sa beru bez toho, aby to pocitili a potom v manzelstve stretnu ineho cloveka pri ktorom preskoci tato iskra a uz je problem s neverou. Nikdy sa nevydavaj bez toho. Toto musi prist same, neda sa to nijak privolat. Moze sa to stat v supermarkete, vonku na ulici, v restike, hocikde... Takze ti ostava iba cakat. Ta chvila si ta vyberie sama, ty si tu chvilu sama vybrat nemozes...