prečo je to tak ?

Príspevok v téme: prečo je to tak ?
natusa42

ahojte ľudia, nechápem istej veci ....nemám šťastie v živote na chlapcov,vždy sa mi niečo pokašle,alebo po čase zistím,že to celé bolo zbytočné,bola som skutočne v živote len raz,aj to som trpko oľutovala,lebo to bolo,aj je veľmi bolestivé,tak sa preto pýtam,ako je možné,že iné baby majú šťastie na chlapov,štetky majú dobrých chlapov,vypočítavé ženské,ktoré nemajú v sebe ani štipku inteligencie majú dobrých a slušných chlapov,ktorí by pre ne zniesli aj modré z neba a majú dobré vzťahy ..čo sa teda deje so mnou ?mám z toho depresie ,jednoducho takto sa žiť nedá ..tlčiem si hlavu o stenu,prečo práve ja mám takú hnusnú smolu na normálneho človeka,ved ľudia vravia,že som pekná úžasná žena ,veľmi múdra ,inteligentná ,chápavá,citlivá ,a nechápem tda proste kde robím chybu,alebo čo robím zle ...:(:(:(:( ja už som zúfalá z toho ...prečo je to tak,že tie beštie baby majú všetko a ja nič ?len prádznu náruč a slzy ? tak veľmi túžim po normálnom peknom vzťahu,ja by som sa pre toho muža rozdala,keby som mohla ...a ...celé všetko je zle :( poradte mi nejako

J111

Možno je to celé o tvojom veku. Ty si myslíš, že ťa chcú /možno aj traja/ a pritom pravda je taká, že ťa skutočne nechce žiaden. Smutné ale pravdivé, čo si budeme nahovárať?:)
A tak to máš o hodne lepšie, lebo sa v noci aspoň pokojne vyspíš a nemusíš celé noci počúvať vŕzganie postele.:)

jajka001_

natusa, ked sa zalubis, bude jedno ci je pekny mudry dobry atd lebo budes slepa laskou a vtedy ho budes takeho vidiet...netrap sa, laska je slepa. ked to nebude ten spravny, nevadi, rozidete sa a ides dalej. casu mas dost, cely celucicky zivot.

natusa42

mmne ťahá na 20-ku :)ked to chcete vedieť :)
Roloi ale ved mne tiez staci nieco taketo k zivotu ,nemusi byt model,ja praveze takeho nechcem a ani som nikdy nechcela :)vies ,ono ide o to,ze ale ja nemozem najst ani toho normalneho ticheho chlapca,ako si ty nasla ..to je ten problem...ja by som rada takeho,ale neviem uz kde mam hladat,vazne netusim,kde sa taki muzi schovavaju :)
ale ja nevravím o tom,že ma nikto nechce,ba prave naopak....momentalne by ma mozno chceli aj traja chlapci,ale jednoducho to nie je ono,ja sama nechcem ..nemala by som istotne problem s tym,ze nikto o mna nezavadi,ale ja ich neberiem ako buducich partnerov,len ako kamosov,a v tom je ten problem...ja cakam na nieco ine...

0vecka to je tvoj pohľad....ale keby si čítal pozornejšie,nevravím to o sebe ja,to mi stále hovoria ľudia okolo mna,že som taká ako som napísala :) čítaj pozornejšie nabudúce ...

neviem ľudia,toto je celé ťažko ..ale som poriadne už z toho vščetkého už zúfalá

0vecka

ja som v zivote nespoznal zenu ktora by o sebe tvrdila ze je pekna a inteligentna a naozaj taka bola... ono je to vecsinou tak ze to o sebe nemusi hovorit lebo je to kazdemu jasne...