ked si mysli ze je najlepsi

Príspevok v téme: ked si mysli ze je najlepsi
BMX23

Moj priatel neni az tak moc skuseny v posteli,.. strasne vela krat mi tvrdil (este pred zacatim vztahu) ze kolko on mal bab a v posteli a ze je skuseny atd.. no a niak sa to zomlelo zacali sme si spolu a tu som narazila nato ze toto vsetko je lož... po tom, tvrdi "toto vela muzov nedokaze".. mne je to fakt vtipne ako si to moze vobec mysliet... da sa mu to niako citlivo naznacit.. viem ze ego je krehke a nechcela by som byt ta, ktora mu ho zrujnuje.. je to mily chalan.. len... skoda

pravy huhu

jajka,

jedno? Pisem, ze ked chce mat muz sex, tak ho moze mat hocikedy aj s krajsou zenou, ako je jeho priatelka.

Chcete tym teda povedat, ze zeny su dobre len na sex?

maria.sk

atm... v pohode, len neviem preco sa dnes okolo tychto veci tolko filozofuje, miesto toho, aby sme si ich uzivali, tak ako to priroda zariadila..Pani (samci) su tu na to aby nas - zeny dobyvali, urcovali pravidla, a my im nechajme tuto vymozenot :) aj ked ich svojim sposobom "korigujeme" ako to maju robit, nech vzdy maju pocit ze v konecnom dosledku robia oni sami...

pravy huhu

atm,

zaujimavy nazor. Ked chce muz sex, tak v dnesnej dobe ho moze mat hocikedy. A zdaleka kvoli tomu robit vsetko, co zena chce a co sa jej paci.
Co tam mas teda dalej, ako ponuku od modernych zien?

atm

huhu, zena prinasa sex a muz zdroje k prezitiu. v sucasnosti sa uz ale tieto roly nedaju tak jednoznacne zadefinovat.
maria, ano malo to byt v uvodzovkach, tak teraz sa uz hadam chapeme ako to bolo myslene:)

pravy huhu

atm,

vztah nie je o tom, co zeny chcu a co maju radi, ale aj o tom, co dokazu naopak ponuknut. A ako to tu tak citam, tak vela toho nie je.

maria.sk

coze*?? "...ma svojho otecka..," ? ..to hadam nie :) to neviem ci by som sa vedela uvolnit?! bez predsudkov ospravedlnujem sa .. BMX23, never vsetkemu co sa deje v -ex filmoch :)