photoshop pomoc

eweline12

ked uz dokoncim vsetko je tam len odoslat na mail, nie ulozit, prave to je ten problem, ze neda sa s tym nic uz robit:( a potom v programe ked skusam zmenit aspon vysku automaticky sa mi posuva aj sirka tak isto takze neviem co s tym dalej:( povodna velkost obrazka bola 1.27mB po uprave 300kB i ked pred upravou zmensim to nepomaha

lost

toto myslim:

img860.imageshack.us

ja tam mam 922, lebo 922 mal ten povodny obrazok - otazne je, ci ti toto nezmensilo. povodnu fotku mas aku velkost ?

lost

A to SMALL to ti chyba tam v tej tabulke hore ze email photo?

A ked das SAVE TO COMPUTER 9ten prvy Tab zlava, pod ikonou HOME)

tam je potom ze vyska sirka, asi tych 550 tam mas, ze ?

to ked zvysis, tak nepomoze?

eweline12

skusila som cez FASTSTONE image viewer zmenit velkost obrazku zvacsit parametre ale tvare kockate zostanu len fotka je vacsia:(

eweline12

to je ta jedina tabulka ktora mi tam chyba:( ja mam ten FEATURED holiday fun SEND A GREETING a tam to nie je na vyber nechapem preco:(

lost

popripade, ak je z dialky, mozes napr orezat zbytocne okolie (ak teda nema nejaky velky vyznam), potom by zostalo viac miesta na samotne tvare..

ale ake ma rozlisenie finalna upravena fotka ?

eweline12

mala som na mysli, ci by sa to photoshopom nedalo nejako zostrit, aby tam tie kocky neboli aspon na tvarach, lebo fotka je zdialky, tak na ostatnom to vidiet nie je, ale na tvari ano

eweline12

Ono ta aplikacia si tu fotku zmensi sama, nedokezem to ovplyvnit, skusila som zmensit fotku predtym nez ju pridam do aplikacie, ale vysledok je ten isty, mame kockate tvare:( ked si to idem poslat na mail nedava mi na vyber small alebo ine, posle sa taka aka uz je:(