Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opica

Príspevok v téme: Opica
spitina

Strasne som sa opila na firemnom vecierku (robim tam len dva mesiace) Fakt to bolo zle, neovracala som sice nikoho (aspon myslim), ale vobec sa nehodilo, co som tam vystrajala, hrozne sa hanbim, neviem ako sa mam tvarit, ked po sviatkoch pridem ..no proste pokazila som si cele sviatky, stale na to myslim a je mi do placu.. samozrejme, ze vsetko je zdokumentovane ;(((

george303

Vobec nie si sama :D za posledny tyzden som pocul od mnohych ludi ze sa totalne strapnili na vianocnom vecierku :D

spitina

Mozno keby som fakt kvalitny zamestnanec, no tak dobre, bolo toho dost, trochu sa clovek musi uvolnit. Ale k robote sa dostanem aku slepe kura k zrnu, som tam dva mesiace aj s cestou, nemozna som a zaklincujem to takto?!
A ta dokumentacia ma asi tak 4-5 hodin a nie, nepozera sa v zasadacke, ale v spolocenskej miestnosti, na velkoplosnej a kazdy rok sa pusti na zaciatku vecierku na rozprudenie zabavy minulorocne video. Ale ved nevadi, na co sa trapim, ak mi takto pojde aj dalej o rok uz budem za horami-za dolami..s

blondula

STASTNE A VESELE VIANOCE !!! :DDD ... no a co,tak sa stalo.a kedze si bola spita na mol,nemozes vediet,ci kolegovia len mineralku pili !! pokym "dokumentaciu" nebudete pozerat v zasadacke,o nic nejde.ja som bola spita na mol na stretavke zo zakladnej a veru aj vlastne okuliare som stratila,aj kabelku a tusim som aj vracala :DDDDD nastastie jeden "zalubeny" spoluziak na mna daval pozor a aj domov ma doniesol a aj veci sa nasli :DDDD

Annika1987

spitina, tak od noveho roku pekne zacat zaberat v praci, aby videli, ze sa vies nielen valat po zemi ale ze si aj kvalitny zamestnanec :))
no to, co si opisala, to uz je celkom slusne... ale treba to prebit tym, ze v praci budes vystupovat profesionalne a uz nikdy to nezopakujes. nejaky cas sa v praci mozno o tom este budu bavit alebo ti aj budu robit narazky. ale zalezi na tebe, ako budes reagovat. proste musis sa tvarit, ze to predsa nic neznamenalo, stat sa to moze hocikomu a ty si aj napriek tomu veris a nemas dovod citit sa blbo. proste stylom "no a co?"

spitina

od urciteho casu si nepamatam nic, ale viac som bola na zemi ako na nohach a ked som sa aj nevalala po zemi, tak po niekom inom.. myslim, ze ti stacilo! Bola som vyslovene trapna! Som zvyknuta obcas si vypit s priatelmi do nalady a nikdy hentak nevystrajam, ale bola som strasne nervozna s tych cudzich ludia a vsetkeho.. asi mi preplo nacisto, inak si to neviem vysvetlit.

Laurina22

Ale ne,teraz vazne

Isto sa citis trapne ale maju druhi na teba co ukazovat prstom?

Robila si prasaciny alebo si sa len vyrehotana bavila?

spitina

Mam 28 a bola som v robote hned na druhy den rano, ale to mi bolo este vsetko smiesne (asi zbytkovy alkohol), ale postupne ako som zacala prichadzat k sebe.. no znemoznila som sa totalne. Ja viem, ze teraz je uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom a casom sa hadam zabudne, ale vobec neviem ako sa teraz tvarit pred sefovcami, ci sa ospravedlnit ci co.
Laurina ja som tiez 7rokov vedele presne kedy odist, praveze som sa vzdy bavila na tych druhych o to viac nechapem co som si to tam dokazovala.. najradsej by som sa niekde zakopala:(

Annika1987

ak si mlada baba, tak nad tym kazdy len mavne rukou a povie si, ze "mlada sa vie odviazat", necit sa vobec trapne, to proste niekedy k mladosti patri :) a koniec koncov kolegovia su v prvom rade tiez iba ludia, ktori sa tiez radi bavia, je to normlane, neboj :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opica - Fórum - ZDRAVIE.sk