Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gelove nechty-dorabka

popcorn

ja robím dorábku úplne inak. zbrúsim len prvú vrstvu čiže zdobenie a ukončovací gél.. nech si poriadne dobrúsim, aby mal požadovaný tvar, skrátim a prebrúsim aj tú časť tvojho nechtu, kde nie je nalepený typ. (tvoj necht) potom nanesiem vyrovnávač gélu cez prechod gélu a tvojho nechtu a nakoniec len na spodnú časť gél a samozrejme aj na boky nechtu ak treba. a potom už len klasicky. neviem či som to napísala zrozumiteľne :D:D

a typ je vidieť keď je zle dobrúsený. mne zo začiatku pomáhalo, že som ho pri brúsení prešla čističom a uvidíš, či sa stratí prechod alebo nie. a časom to už spoznáš aj bez toho.. :) ak by bolo treba viac poradiť alebo čosi vysvetliť (keďže píšem jak tatár) tak agressive.popcorn@gmail.com

sofija

Ked som mala mliecne tak bolo vidiet kusok iba ze kde je nalepeny aj pod tym gelom ,ale tak ja si na take detaily nepotrpim ,cize mi to bolo jedno ... podla mna si vyskusaj dat radsej niekomu co to vie robit urobit,nech vidis ako to presne robi,co kedy dava a na kolko minut ,chod raz na dorabku a potom si to rob sama doma ... ja si davam robit nechty rok a myslim si ze by som nemala problem uz urobit si ich sama,lebo viem ako co ...akurat ze ja na to nemam nervy aby som si ich sama robila

diamant19

sofija a ty ked si mala mliecne tipy tak ani v tedy ti to nebolo vidiet? inak nie este som nemala gelove nechty ..

sofija

Dorabku robis tak ze spilis iba ten gel z vrchu ze ti ostane iba ten nalepeny ... ak uz ho mas moc vyrasteny ,tak si ho spilnikuj uplne a nalep novy ,resp. ak vidis ze sa ti pomaly odliepa a nevydrzi ... to si nikdy nemala gelove nechty ? si ich skus ist dat spravit niekomu inemu nech vidis ako to robi ... k tym tipom ... mne teraz davala kamoska priesvitne a tie vobec nevidno

diamant19

dakujem vam :)
este by som mala dve otazky
1.mam mliecne tipy a ked som si ich dala tak mi je to strasne vidno. prirodny necht mam ruzovy a zvysok nechtu taky do biela.
2.ako to dam cele dole?? len aby som mala prirodne nechty?

gogalka

ja si pomaham podla navodov co su na nikashop.sk tam mas dole step-by-step a tam su navody skus si so vsetkym pomahat tam

blink_182

Tak ako už bolo napísané podo mnou, keď necht začne viditeľne odrastať tak ho spiluješ. Buď brúskou v pere alebo pilníkom. Tu je nejaké video www.youtube.com aspoň pre predstavu. Hlavne sa nepokúšaj nanášať gél iba na to odrastené keďže si len začiatočníčka... Len tak na okraj...Včera som videla babu čo mala odrastené gélové nechty prelakované červeným lakom... ten prechod bol strašne vidieť aj keď to mala zalakované takže to určite spoznáš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gelove nechty-dorabka - Fórum - ZDRAVIE.sk