som smutna

slnečnicaa

Je predsa bývalý, čo to ste spolu zažili, ale je to minulosť. Čo by sa stalo keby napísal? Zmení sa tvoj život?

Ono je to tak, sviatky, jeden rok za nami, daľší pred nami a priveľmi rozmýšľame čo by bolo keby...

ceruzka231

presne ako pise šiškamiška, chce to cas.. bo napriklad mne to ani nepride, ze by mi mal napisat.. spomeniem si nanho, to je jasne, ale tak berte to tak, kazdy ma uz svoj zivot a naco rozduchavat nieco, co je uhasene.. iked neviem vas pribeh, mozno mas v sebe este iskierku nadeje, ci?

vianoc.depka

siskamiska si zlata, aspon som sa pousmiala, ked som si predstavila, ako si utekala k mobilu :-). Snad dalsie Vianoce uz na neho ani ja nepomyslim :P.

šiškamiška

no ja som to minule vianoce vyriesila tak, ze som napisala prva niekedy na obed, ale nic prehnane - proste normalne vesele vianoce, nejaky smajlik a od neho prisla sms az vecer, vyskocila som od stromceka, baliaci papier lietal po izbe, gule padali, tak som letela k telefonu a vies co mi napisal? teku tu hromadnu sms, co si zvyknu rozne firmy a spolocnosti medzi sebou posielat.. potichucku som sa zavrela do izby a plakala som a plakala a plakala.. dnes mi je z toho strasne smiesno, za akym magorom som plakala, takze ver mi - chce to cas. Hlavne sa neponizovat ako ja:)

beskyd

kua, tiez mi je dako divne, namiesto toho aby som sa teraz po stedrej veceri v domceku pri lese v horach prechadzal niekde so svojou milou v zasnezenej krajine drziac ju za ruku a tuliac sa k nej, sedim v petrzalke za kompom a rozmyslam ci mam pisat pracu alebo si otvorit spis ktory som si doniesol z prace... a tiez mi nikto nenapisal v podstate ked si odmyslim 3 ludi zo zistnych dovodov:)) ale tak kopa ludi nema ani tu teplu veceru ani strechu nad hlavou, berte to tak..

zdravy

bud rada, ze ti nenapisal. aspon vies na com si a tvoje tajne priania a utrpenie je prec. nechaj ho tak a hladaj nieco nove. stastne a vesele.