poloha 69-sex

debilnydebil

69inka? ved to je paradna poloha... oblubujem ju... ako bolo spominane nizsie je to nadhera, ked nad tebou resp. pod tebou vybuchne krasna slecna, ktora pritom vzdycha a krici, ma tvoj penis v puse a dycha nan... neopisatelneee

1bambulka14

tak ako už bolo spominane, ani ja sa neviem poriadne sustredit...teda ja ho neviem vtedy ani fajčiť, bo on tak užastne liže :) ale aj tak to velmi nepraktizujeme..radsej tak, že najprv jeden a potom druhy, ale neodcudzujem tuto polohu...je fajn :)

magisterka

suhlasim s ,,hi,,. ani ja sa nefjem poriadne sustredit na svojho priatelaaa...a aj na seba..to sa predsa neda :D

hi

ja si tuto polohu nikdy nevychutnam, pretoze sa musim sustredit ako to urobit co najlepsie a nemozem sa oddavat vzruseniu, ked mi to robi partner. potrebujem na to klud - najprv ja, potom on:)

:p

ako moj priatel ma strasne rad tuto polohu, ale on to nevie, tak ma nikdy nevie ani len vzrusit lizanim ... zato ja jeho ano ... ale tiez mi to nie je dvakrat prijemne robit mu oral ... tak ho odnedavna radsej robim iba rukou