rast zubov+ bolesti hlavy

Príspevok v téme: rast zubov+ bolesti hlavy
Ellaa

Pred nedavnom som začala mať bolesti v zadnej časti hlavy..pod tym mam jednu uzlinu... inak ich mam k tomu ešte dalšich 5... krvne testy mam vraj dobre....k tomu ma dlhšie pobolieva sanka...na ľavej strane sa mi tlačí zub mudrosti, dorasta jedna stolička a hned vedľa nej mi rastie dalši zub ale ten sa uplne vykrivuje na stranu jazyka... možu byť tie bolesti hlavy sposobene tym, že mi tam v podstate rastu 3zuby?

mastickarka

Moze to suvisiet. Aj uzliny s bolestou hlavy zvlast. Tie uzliny mi k tomu totiz nepasuju. Riesila by som to ako dva samostatne problemy. Zub u zubara a bolest hlavy u neurologa, ale treba ho upozornit aj na tie sijove uzliny.

xxxxxxxxxxxx

to ze sa ti vykrivuje zub asi nema vela miesta a nevie ist poriadne von mozno by si si ho mala dat vytrhnut...tym ze nema miesto kde vyrast tak ti to moze rast dlhy cas jeden zub mne tak rastu zuby mudrosti stale po trosku a potom prestanu a bolest je to hrozna...zubar mi povedal zeby bolo mozno lepsie narezat dasno a vytrhnut zuby...

Ellaa

KeĎ ťa to urobí šťastnou, rýp si kooooooooooooooľko len chceš :) takých tu bolo aj bude, som taka aku ma Boh stvoril, čo už ;)

Ellaa

myslim si, že je tu omnoho viac narušených ľudí ktorých by ste mohli milá pani/slečna upozornovať za ich debilitu :) ...spomínané byť možu, ale ja som sa pýtala na niečo iné ... azda nemožem?