Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychiatria

J111

Ja chodim k doktorke a tam som stretol jednu babu, ale ako ta bola hotova, tak to by som nepovedal o nikom, ze moze byt tak hotovy a zniceny zo zivota. Len si zakryvala tvar, obcas cosi povedala a zase bola hotova. To sa neda ani opisat. Ze vraj preto, lebo jej umrela babka a tak podobne.
Ani lieky, ze vraj jest nemoze, lebo potom zvracia. No fakt velmi stresujuci pohlad. Sama si vola psychiatriu. Potom sa stazuje, v podstate sa stale stazovala. Najma ako sa nic neda a tak podobne.
Ak je niekto tak hotovy, tak by mal brat AD, hoci psychiatri pisu lieky aj zdravym, hlavne, ze je dalsi pacient:D Pan Boh za nich zaplat, ze?:D

fenix

mne by vyhovovalo ,ak by som prisiel k obvodnej a popytal si liek o ktorom mam nastudovane nieco a ona mi ho bezproblemov dala a ziadne saskarny okolo toho

Maros75

fenix......ak mas take vedomosti,tak nechapem naco sa tu pytas.
Rob co uznas za vhodne.........si strojcom vlastneho zdravia.

fenix

nepotrebujem dozor lekarov ja si vystacim aj sam z vedomostami ake mam chcel by som zacat brat Coaxil 1-1-1 a sam ho brat ako uznam za vhodne

Maros75

fenix......ty si riadna truba. Ved si najdi lekarnicku ktora ti ich preda za kesovku. Xanax,stilnox ,atd. Mas na vyber toho viac.
Ale zarucene by ti pomohla liecba so zavislosti na liekoch pomocou ustavnej liecby.

tpch

fenix, ak si myslis, ze liekmi sa daju dosiahnut stavy podobne po poziti drog, tak sa dost vyrazne mylis :-D
Jedine, ze by si zneuzival benzodiazepiny, tie mnohi ludia zeru jak lentilky a potom sa nevedia dostat zo zavislosti bez psychiatra.

fenix

nepotrebujem sa rozpravat..pisal som ze psychologicku pomoc nepotrebujem...len chcem zacat brat lieky ..len nechcem take ktore mi lekar predpise ,len preto aby mal on ksefty...
preto hladam nejaku serioznu psychiatriu v ke ..ja ani nepotrebujem tam ist, mne viacmenej len treba nejaku legalnu drogu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychiatria - Fórum - ZDRAVIE.sk