Ako docieliť takéto obočie??

Lulu2011

pipi - tak sa chod poradit ku kozmeticke co s tym, hm? ved raz narastie a popripade ti ho "nakresli" ona, ked uz, inak podla mna su na toto šablony, lebo vsak aj ruka sa zatrasie a tak...sa na to popýtaj

pipi49

kebyže si prečítaj staršie komentáre tak pochopíš že to moje sa už do nejakého extra tvaru vytrhať nedá...takže jedine si dopomôcť ešte s ceruzkou a dotvarovať si ho tak :)

Lulu2011

ved nech si da, ked sa jej to paci, ja napr. chodim upravena, sexi, ale namalovane obocie by som nechcela, lebo mne to evokuje šaša :))) a moj muz vyslovene vravi, ze to je hnusne, ze nechape na co si zeny kreslia obocie, minule bola ta v Tescu a vravi bojim, bojim :))) takze si myslim, ze z takeho obocia muzi nejako extra nadseni nie su

ja by som povedala, ze zajst ku sikovnej kozmeticke a nech do takeho tvaru vytrha, v takom tvare prirodzene obocie moze byt celkom pekne

jankaaaaaaaaa

ja nemam absolutne nic proti skraslovaniu sa, malovaniu a umelym mihalniciam. ani tu nikto nekritizuje zeny, ktore sa skrasluju

pipi49

uznávam, že niektoré to až preháňajú a vyzerajú naozaj nechutne..ale sú aj také, ktoré si síce dajú spraviť vlasy, nechty, nalepia mihálnice ale im to sekne a nevyzerá to až tak strašne...všetko toto sa dá spraviť aj v norme, že na sebe len niektoré veci ešte vylepšia..