neznesitelny otec

Príspevok v téme: neznesitelny otec
aromma

ja to s nim uz nevydrzim. stale robi naprieky. mama to neriesi, proste je ticho a kruti hlavou alebo povie nech jej s tym dame pokoj. je to na nervy, na truc robi, neznasam tie cele dni. neznasam jeho.
napr. mame pri dome okrasnu zahradku, taku malu, staram sa o nu, vidi to, ze tam plejem, sadim kvety, hrabem, polievam vsetko zastrihavam tak si tam proste zacne chodit fajcit a spaky vyhadzuje naschval na zem a medzi tie kvety. ked zacnem vraviet aby to nerobil ved vidi ze to skraslujem tak povie nech drzim hubu a nekotkodakam. alebo v lete ked som v izbe tak ide fajcit na balkon a tak aby mi to islo do izby. ten dym. tak jak tela sedim v teple so zavretym oknom a dverami aby mi nesmradil. inokedy naschval fukne dym do tvare, neodtiahne cigaretu a tak ja sa stale len presuvam.napr. na terase. mozno si poviete tak odid z tade ale ked si tam nanosim knihy alebo co tak to nie je jednoduche dokola sa so vsetkym niekam presuvat. teraz cez vianoce vie ze idu rozpravky a chceme si ich so sestrou pozriet, tak nie, naschval zrovna v tej chvili pride a prepne tie debilne kriminalky alebo thrillery, takze prvy sviatok vianocny a u nas sa z telky ozyva strelba a nadavky.zda sa to ako hluposti ale uz kolkokrat od bezmocnosti sa rozplacem. nemam dokoncenu ani strednu este nemam kam ist a nechcem ist z domu kvoli tomu, nieto niekam do panelaku ked tu mam svoje zvierata a zahradu.

tpch

Nie, mna nebili. Nie je to normalne. Tvoj fotrik je psychopat. Skus tu socialku. Fyzicke nasilie na detoch je trestne.

aromma

a co im poviem?bola som drza a tatko mi dal za to po ustach? inac je byvaly policajt. nepotrebujem akcie, ujst sa neda co ta nikdy vasi nebili? ak sa mi podari ujst raz, pocka si ma, a nemienim sa tyzden po vonku hladna potulovat. on bude stat pri dverach kludne a cakat. ale cez bitky som nikdy nic nevyriesila, to som ako male decko robila.

tpch

A pri pomere vasich rozmerov by si unik mala zvladnut raz-dva.
Ked ti tresne, chod na policiu a socialku. Bude aspon nejaka akcia.

aromma

ma 90 kg, ja 55, on meria 195 cm, ja 165 cm. plesknut mu neviem a ujst sa tiez neda, ako decko som to skusala.
nevie, tebe sa zda sranda ked chlap bije dievca?