Moja vec, ja viem

Deria

inac, mohol by si brat nejake dobre vyzivove doplnky, ktore su tiez pri psych. problemoch vlastne nepostradatelne, hlavne b-komplex ale nie synteticky z lekarne. musi byt na prirodnej baze a kvalitny, niekedy dokaze urobit divy.

Deria

uz to je uspech, ze komunikujes aspon s nami! skus to castejsie, pis o sebe, tu sa mozes vyzalovat a vlastne trenovat, ved nas nepoznas, ani my teba, takze na tom prt zalezi ale mozno ti to aspon trochu pomoze vyjst zo seba, moc sa uzatvaras a o to viac trpis. ti, ktori vedia o svojom probleme hovorit, ho lepsie znasaju. na kom ti zalezi, pred kym mas zabrany? uvedom si, ze nikto nie je toho hodny, aby si mal pred nim take zabrany, aby ti to nicilo tvoje sebavedomie a zdravie.

kaizen

Skusil som dve, za psychiatrom ma neposlali, zasiel som sam. On si ma tam na prekvapenie nechal, ale sa mi zda ze len na mne skusa lieky. Co je na tom ked sa citim lepsie, robim pri tom este vacsie hluposti

Deria

skusil si viacerych psychologov? lebo je velmi dolezite, komu sa zveris. psychologov je plno ale najst dobreho je problem.

kaizen

Neviem komunikivat medzi ludmi, potim sa a trasiem. Dokazem nevyjst medzi ludi tyzden, dva, absolutne nekomunikujem so svetom. Ziadna telka, radio, telefon, nic. Sedim v izbe a casto placem. Preniaze ktore som zarobil tak som rozhadzal, neviem preco. Kupim napr. auto a predam ho za patinovu cenu. Zacnem prerabat dom aj ked tam nechcem byvat, neviem preco, proste mi preskakuje. Najdem si dievca a odmietam s nou mat sex, neviem preco,neviem, neviem, neviem