Zásnuby švagrinej bezo mňa?

Príspevok v téme: Zásnuby švagrinej bezo mňa?
eweni

Ahojte, s mojím priateľom sme spolu asi rok aj pol, s jeho švagrinou máme dobrý vzťah, vždy sa máme o čom porozprávať. Dnes má zásnuby a mňa na oslavu ku sebe domov nepozvala. Aj napriek tomu, že o jej svadbe sme už hodili viackrát reč a ukázala mi aj obrázok snubného prsteňa. Neviem čo si mám o tom myslieť.. Myslela som si, že po roku aj pol čo sa poznáme a keďže som priateľka jej brata by som mala byť prítomná pri takejto príležitosti. Alebo nie?

regina92

Jajka, ďakujem za tvoj názor, možno máš pravdu s tým, že to niečo aj stojí. No keď sú teraz vianoce, jedla aj pitia aj sladkostí je stále dostatok. A ja nie som až taká náročná:D a veľmi o tú žúrku a zábavu ani neide, skôr o ten pocit, že ma berú ako súčasť rodiny tým, že ma pozvú.

regina92

pravy huhu, len sa pýtam na názor ľudí k danej téme, ktorá ma momentálne zamestnáva, ak k nej namáš čo povedať, čo by mi bolo osožné, sú tu aj ďalšie témy, nech sa páči:)

jajka001_

urcite tam boli jej rodicia, jeho rodicia,mozno aj stari rodicia, surodenci. rodinna sešlosť,malokto sa na take akcie trhá :)

pravy huhu

Nic si z toho nerob. Na svete sa deju ovela horsie veci, ako svagrinej zasnuby, alebo co si obliect do baru, ci to, ze nejaku buchtu nevzrusuju dotyky jej priatela. Kedy sa uz zeny zacnu zaujimat o to, co sa deje okolo nich a prestanu riesit p.coviny?

jajka001_

ved ti o tom porozprava. mozno to bola aj tak len velmi trapna oficialna ceremonia. spravite si žurku, tam bude sranda, o to ide, nie?

regina92

Neviem ani ja ako také zásnuby prebiehajú a kto všetko je pozvaný.. asi sa s tým budem musieť zmieriť a predýchať to. Aj keď sklamanie je dosť veľké.

jajka001_

neviem ako sa robievaju zasnuby, ale asi je to cisto rodinna akcia, a ty rodina nie si. okrem toho, zasnuby nie je nic take zavazne, na svadbu ta urcite pozve,ak este budete spolu chodit.