Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pošta-balík na inú adresu ako adresa trvalého bydliska

Príspevok v téme: pošta-balík na inú adresu ako adresa trvalého bydliska
schluss

Ahojte, chcem si objednať knižku zo zahraničia na inú adresu ako je adresa môjho trvalého bydliska. Keďže mi to má byť vydané do vlastných rúk, tak v prípade, že ma poštár nezastihne, mi nechá taký ten žltý lístok, na ktorý mi balík vydajú na pošte...ale...tam vždy pýtajú aj občiansky..a keďže na balíku by bola iná adresa ako na občianskom, tak by mi ho nevydali? alebo? nemáte s tým niekto skúsenosti? musím objednávať na meno niekoho kto má na tej adrese, kam chcem balík dostať, trvalé bydlisko? ďakujem

schluss

no tak to som asi skončila, lebo u nás na pošte sa niekedy bojím, že ma pohryzú len ak si podací lístok vypýtam :D dobre ďakujem vám teda

lost

ano to je dobry trik :)
zapamata si ta a ked to povies dopredu, ziskas si "sympatie" aj pri menej spolupracujucej pracovnicke posty..

jajka001_

ved to teda nemozes objednat na mamu a mas po probleme?
lost, asi som mala smolu:) ale tak stalo sa to len raz, tak asi preto.

schluss

poštár dobre vie, že som tam roky bývala, aj ked som tam nikdy nemala meno tak vždy vedel, do ktorej schránky hodiť a na ktoré dvere klopať, takže to nie je problém, že by nevedel, ja skôr riešim či bude problém ked ma doma nezastihne (do schránky sa to nezmestí) a prídem na poštu s tým lístkom nech mi dajú balík a bude na ňom iná adresa ako na občianskom..ale to už asi závisí od pracovníčky pošty či dá, či nie, keď jej vysvetlím, že som si to len objednala na inú adresu..

lost

tak neviem no, aka je sanca ze ma niekto rovnake meno a vykradne menovcovi schranku, akurat v case ked mu pride dorucenka? :))

oni si tam totiz opisuju cislo obcianskeho preukazu, a ked vyzera byt normalne realny, tak neviem :)

prechadza mi to aj s kurierom (aj ked je to zaplatene dopredu)..

a preslo mi to uz v nielko mestach :D

cize bud som luckyass alebo ty si mala smolu :/

jajka001_

no tak to objednaj na mamu, ked vies ze nebudes doma
oni by to mali na poste ale drzat nejakych tusim 18 dni
lost, u mna mala posta problem s inou adresou, tak neviem:)

lost

Len zabezpec to aby tvoje meno bolo riadne citatelne
1. na chranke
2. na zvonceku
kam to posielas

(sice ja som to naschval robil tak, ze len schranka mala meno a zvoncek nie, ale postarka bola velmi dobra v patrani a tuto malu hadanku vyriesila na prvy krat :D )

lebo ak tam nebudes mat meno, dost mozne ze tam oznaci "adresat neznamy"

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pošta-balík na inú adresu ako adresa trvalého bydliska - Fórum - ZDRAVIE.sk