Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pristroje - kolko cvicit na schudnutie

Príspevok v téme: pristroje - kolko cvicit na schudnutie
grawesa

takze uz pol roka chudnem, co sa mi aj dari a teraz na vianoce som dostala orbitrek a este jeden taky pristroj na vnutornu stranu stehien. sice som schudla aj zo stehien a zadku, stale to nie je ono.
potrebujem poradit, kedy uz prekracujem limit na spevnenie a schudnutie a zacinaju sa mi tvorit svaly mohutne.
mam v plane na orbitreku denne byt takych 30 minut (v papieroch odporucali 10 min) a na tom druhom to bude 2x50 spojeni.
druha otazka, na kolko percent nahradi orbitrek beh? uplne beh nechcem vynechat nakolko obcas mi ten vzduch precisti aj hlavu len ma zaujima ci je to dostatocna nahrada.
vdaka

Milky

Ja taktiez povazujem za hlupost nieco ako po 18:00 nejest.
Ak idem spat o 21:30, tak i o 21:00 si dam jogurt, alebo co (ale bielkovinoveho charakteru). Kazde 3 hodiny jest.
Moj znamy mi vravel, ze pribral, ked jedol kazde 3 hodiny. Potom ale z neho vyliezlo, ze jedol kazde 3 hodiny kompletne jedlo (vratane rezen+zakusok)..
Nuz, zrejme sme sa nepochopili..

grawesa

takze mam 173 cm a teraz 60kg.
za 4 mesiace som dala dole 15 kg pomocou:
- pravidelna strava (vsetko ale nie plny tanier) a ovsem koniec chlebom o 22h
- cvicenie (kazdy den 15 min behu a cca 20 min roznych cvikov na vsetky partie).

??!!??

ja mam doma steper. vianočná darček cca spred 2 rokov ale našiel si fantastické miesto v skrini na oddych a tam ma čakal. no a došiel ten čas kedy by som ho chcela vybrať a využiť resp. potrebovalal by som....
takže moja otázka ako často ako dlho?
moje stehienka su ako "stehienka" a aj lítka .....

Milky

Presne, tak. Pokial som schudol svojich 55 kg, tak som niekolko trenazerov znicil. Musis hodinu, pri spravnom vykone.
Grawesa, posli nejake udaje a vyratame tvoje tepove rozpatie na tuky.
Beh to nie je, ale je to (nech ma odbornici strestaju) velmi podobne. Hlavne je to setrnejsie na klby. Ked som mal nad 100kg, ani ma nenapadlo behat.
Ak ti mozem doporucit:
Trenazer pondelok, stredu, piatok
Cvicenie utorok, stvrtok, sobota
Nedela dlhsi beh, take 2 hodiny.
Po behu sa odvaz a zapis si cas ci vzdialenost, budes vidiet pokroky.

VaMo

na leg trainer /asi toto mas/ nedas 2x50...radsej nech je to poriadne skus 3x30 a to dvakrat denne - od tohoto necakaj zazraky, schudnut s tymto urcite neschudnes, ale mohla by si spevnit...trosku :-)
orbitrack milujem, ale 30 min. je malo ked chces chudnut. jasne, prvy tyzden kym sa do toho dostanes...ale: chudnutie sa deje na nizkej TF za predpokladu DLHEHO VYKONU. To znamena pri cca. 70-75%max. vykonu /neviem, aka si stara, aka je tvoja kondicka...preto neviem povedat cislo/ ale treba ist taku HODINU pri nizkom odpore/zatazi. Tento princip plati pre vsetky aerobne cinnosti - nizky tep, dlha doba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pristroje - kolko cvicit na schudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk