Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinky

Príspevok v téme: Kvasinky
Jurdo

ahojte,
chcel by som sa spytat, nieco ohladne kvasiniek. Moja partnerka prekonala uz par krat nejake taketo ochorenia a zapaly, bola aj liecena nato. No lenze ja som sa nikdy neliecil. Ona ked sa vyliecila, tak po styku mala opat nejake problemy, ze ju tu bolelo stipalo takze nemohli sme opakovat styk. Je mozne ze som to mohol od nej v minulosti dostat, a ona to takto opakovane chyta odo mna ked som sa neliecil? Existuje nejaka mast nato aj pre muzov? viem ze zenam sa predpisuju nejake cipky, ale co mozno dostat pre muzov neviem.
dakujem za radu

Gina63

zrejme si to prenasate stale dookola a urcite by ste sa mali preliecit obaja. Na posilnenie imunity z vlastnej skusenosti odporuam aj uzivanie Wobenzymu, ktory obsahuje enzymy, ktore pri tychto problemoch pomahaju. Drzim palce

Jurdo

myslim, ale ze obvodny mi s tym nepomoze. skor urolog..ale najskor asi vyskusam tu masticku, mozno to zaucinkuje
dakujem za vase rady :)

jajka001_

milé že sa o to zaujímaš, to vacsina muzov na to kašle. chod ku lekarovi, takto cez net ti nikto nepovie, ci to mas, ale je to pravdepodobne.

Jurdo

viem ze u zien sa taketo ochorenie prejavuje, napr. svrbenim, a palenim. je mozne aj u muzov nieco pozorovat?..lebo ja nic nepozorujem. ale je mozne ze to dostava odo mna, lebo ju to vzdy stipe po sexe.

jajkafr

Ahoj
ak má tvoja partnerka opakované zápaly môže byť, že to chytá od teba... pred stykom by bolo dobre osprchovať sa a čo sa týka liečby partnera používajú sa krémy... na kvasinky najčastejšie Canesten krém ten dostaneš kúpiť v lekárni bez predpisu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinky - Fórum - ZDRAVIE.sk