Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia bez receptu

maruska123

moj nazor na toto je asi taky, ze je to blbost...taketo lieky maju byt jednoznacne na recept..pretoze zena musi absolvovat najpr vysetrenie..keby je to bez predpisu tak by si ju kupovali snad aj 12 rocne standy a mysleli by si, ako dobre robia

antikoncepcia nie je sranda, ma vela neziaducich ucinkov..su to hormony a tie nikdy volnopredajne nebudu, chvalabohu..

a neviem, aky je problem, ist raz za rok na preventivku a kazde 3 mesiace, ba aj pol roka, pre jeden recept..to uz su zeny aj na toto lenive?

Annika1987

antikoncepcia bez predpisu existuje - kondomy, chemicka antikoncepcia...
hormonalna antikoncepcia (asi si totiz mala na mysli tu) je prilis velky zasah do organizmu, to by bez predpisu bolo nebezpecne

jajka001_

kondomy su volnopredajne, zlatko, neni problem ist a kupit si ho. ale to by sa asi tvojmu frajerovi nepacilo, vsak

odpovedam

ma to prilis vela neziaducich ucinkov, aj smrtelnych, takze je na mieste, aby lekar pacientku najprv vysetril, poriadne sa opytal na jej problemy,prekonane choroby, choroby v rodine a az potom zvazil, ci dievca/zena tabletky brat moze. Mna napr. hak takmer stala zivot, v zivote by som to uz nebrala... hlavne baby, ktore fajcia a beru HAK nechapem... nie su to cukriky... bez predpisu ani za nic...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia bez receptu - Fórum - ZDRAVIE.sk