Bali ma manželkina sestra.

Toooody

jajaja295

Inteligent neupozorňuje na pravopis...vieš Zlatko,píšem,pozeram Kameňak a telefonujem. Asi tak,prepáč!
Je tu ešte prítmie,ale jaskyňku by som Ti našiel,neboj!!!

Tooody

Macicka222.

Cicuška,vy ženy ste všetky rovnaké...každá kričí...nie,nie,nie...ešte ráz!!!

Každy chlap má bokovku-lýzačku a pichačku!!! Vwer tomu!!!

Toody

Nič si z toho nerob,ja tiež obrábam švagrinku,začali sme ,keď bola ešte slobodná a ja som sa oženil s jej sestrou.
Trvá to už 8rokov..aj sa vydala,má deti a robíme to stále. Hovorí my,že mám dobrý drsný jazyk a dlhšie vydržím ako jej muž...že za mnou chodí preto,že máva orgazmus...s manželom ešte nemala! Som spokojný-je to v rodine!!!

Fero M.

Sevika, kto zaváha nežere. Máš asi ..... v hlave a tvoja kamoška je dobrá špina. Teraz sa ľutuj a táto veta hovorí za všetko : ,,Kámoška mi povedala,že s tým terno netrhnem a tak som sa rozišla´´

Kto si v takých veciach nechá radiť od druhého tak do vlastnej hlavy nech si naser....

Aisha5

Sevika ta "kamoska" s tebou zatocila ako s nejakou nesvojpravnou hlupanou. Ja sa divim, ze si bola tak naivna a si jej nielen dovolila, aby zasahovala do tvojho vztahu, ale este si jej aj urobila tu radost, ze si sa na jej primitivnu radu s nim rozisla. Teraz ti asi zavidi bohateho, tak ta provokuje tym, ze jej je dobre s tvojim byvalym, aj ked som si ista, ze sa valaju v dlzobach. Totizto, ak predtym nemal peniaze a zrazu podnika, tak si asi musel urobit uver z banky, nie? Ale toto uz nepovedia. Za chvilu krachnu, budu v prdeli a bez penazi, lebo na Sk je podnikanie strasne tazke a ona sa ti zo zavisti, ze ty mas bohateho a ona nie, bude snazit zase rozbit vztah. Takze ak chces s nou zatocit ako s hlupanou pre zmenu ty, tak ked ju stretnes, tak sa jej podakuj, ze si sa na jej radu rozisla so svojim byvalim, lebo teraz si zijes ako v bavlnke. Uvidis ako jej tymto privodis bezssenne noci a zlu naladu plnu zavisti. A ak chces byt v zivote skutocne stastna, tak s nou prerus vsetky kontakty, lebo ocividne si s tebou zameta ako chce a smeje sa ti poza chrbat.

smajliQa

tak ju posli do pixe a hned mas pokoj,,,, teb sa to tusim ocividne paci,, neviem co ti tu radili, necitala som to, ale ona je asi bez chrbtovej kosti ked to robi, a ty ked to tvojej zene nepovies tak budes tiez pekny pako..... co ked ta skusaju? to ta nenapadlo?