Bali ma manželkina sestra.

ssivvi

Anaya!

Morálka a poctivosť už nieje ani v materskej školke. Kde to žiješ,každy Ti serie na to,všetko sa okolo pi.. a peňazí točí! Keď máš jedno,alebo druhé si OK,akeď máš obe,máš ešte i možnosti!!!!

aisha5

itrro, tak tu uz len chyba, aby si ty mal brata-dvojicku, ktory by riadne vytrtkal tvoju zenu, a vasa psychopaticka rodinka by sa takto skvele skompletizovala. :) P.S. Ved by to ostalo v rodine.

Valium

Možno je to len test. Dohodli sa či podlahneš, či si manželke verný. Ale pravdepodobnejšie je, že ťa chce prefiknúť aj keď nechápem. Skús ju na to rázne upozorniť, že si neželáš aby ťa vedome rajcovala výstrihom a keď neprestane tak to jednoducho povedz žene. Aspom uvidí, že to chceš riešiť. Jasne bude nejaká tá hádka medzi sestrami ale tak ide tu o teba a manželku. Mlčaním to nevyriešiš.

Rofa3

Cukrikos, som zvedava, ako by si sa citil ty, keby ta zena podvadzala s tvojim kamosom napr... Ze by si z teba robila blazna a hlupaka tak, ako si ty robis z nej. Si spodina.

cukrikoš

No a čo,ak je pekná a chce to,taju fikaj jedna radosť,zostane to v rodine,žena nemusí o všetkom vedieť.
Ja som mal podobne veci rozbehnuté s krsnou môjho syna,funkuje to dodnes,keď pride....zmena krvnej skupiny.

Ženy nebudte také zasadové,každá už bola neverná...keď aj s bananom..to je tiež nevera!!!