Bali ma manželkina sestra.

petronela12

ivko..
viem sa vzit do ich situacie. Ale znovu pripominam: Cest, dôstojnost cloveka a schopnost ovladat svoje pudy musi prevysovat nase citmi. Inac sa staviame na uroven zvierat, ktore svoje pudy neovladaju. Preto sme ludmi, aby sme vedeli zvazit situaciu, ak jed to s nami lomcuje. Keby sme kazdy muz/zena neovladali svoje pudy a zakazdym ked to na nas pride vyuzili prilezitosti... kam by sme to dotiahli??? Hm...??? myslim, ze je to na zvazenie....
Nebolo by tolko rozchodov, nestastnych ludi, keby sme sa vedeli zachovat ako ludia....
Nerobit inym to, co by sa nepacilo nam samym.... asi tolko..

pravy huhu

Alenka,

znasilnenie mozno nie, ale sexualny utok, popripade obtazovanie ano. Kedy uz konecne prestanu byt muzi diskriminovani?

ivko1

Petronela 12

Ty vôbec nevieš ako to je,city sa nedaju zabudnuť,ťažko sa zabuda,keď Ti to vždy dobre spravil a teraz má Tvoju sestru. spomienky sa Ti vracaju a predstavuješ si ich ako sa miluju,možno ich aj počuješ alebo vidíš...nemôžeš to tak hodnotiť,je prirodzené že ho chce,je to priroda!!!

petronela12

Staňka,
nerob to, co nechces aby ini robili Tebe. Tebe by sa tiez nepacilo, keby si bola na mieste svojej sestry. Alebo..?? Myslis, ze je to ferove? Aj keby ten muz mal zlatu korunu na hlave, zachovaj sa dôstojne voci sebe, voci svojej sestre a voci jej manzelovi. Tvoja cest musi byt viac, ako tvoj chtic po nom....

Bali:
TO iste plati pre Teba: Zachovaj sa cestne a povedz svagrinej: To, co sa stalo medzi nami (pred sobasom) je uz pasé. Teraz som manzelom Tvojej sestry a nemienim na tom nic menit. OZnam jej razne, ze si neprajes dalsie zvadzanie a nech Ta nenuti povedat to manzelke.

Vela trpezlivosti a pevnych nervov...

Staňňka

Tiež sa mi to stalo.Milovala som Janka,pohadali sme sa a začala som si s inym/bola to moja chyba/.Ten ma len využil a nechal! Medzitým si Janko našiel moju sestru/spoznal ju cez prazdniny pred 3rokmi-možno iskra/ a v septembri 2011 sa vzali.Sestra o nás nevie,že sme spolu chodili,totiž študovala v zahraničí.
Keď teraz vidím aký je Janko dobrý manžel,ako ju obletuje,nosí jej kvety/navarí,uprace i koláč napečie/ ide ma drbnuť od závisti. Keď sa stane,že sme spolu,tak som vzrušená,že mám mokre nohavičky,mám taký chtíč,že neviem,tiež sa snažím o časty kontakt a asi mu navrhnem sex..je to silnejšie ako ja!!!
Striehnem na nejaku ich hadku a pod.,kedy by som to využila...viem,že som hnusná,sprostá,no je to silné a viem,že toho chlapa milujem!!!!

Turic

Ja by som zas taku švagrinu bral! Ta moja po 40-nechce suložiť ja by som jak červený mravec odrana-do rána!!!