nebavima život.

Džana

Mám pre Vás pár nápadov - Kľúč, Tajomstvo, 100 krokov ku šťastiu, Život po živote, Ako zvíťaziť bez boja, Sila prítomneho okamihu a mnoho iných kního duchovnom učení...Ja Vám garantujem, že nájdete aj zmysel života, aj budete šťastnejší...Knihy dajú veľa naozaj...Nezúfajte a myslite pozitívne, dostala som sa z toho najhoršieho vďaka týmto knihám..:)

majjca

No obcas mam take stavy aj ja, ze uz nevladzem, hlavne kvoli mojej v poslednej dobe vernej kamoske GAD, ktorej sa nie a nie zbavit, no co uz, hadam sa ma raz ta potvora pusti...
A co mne pomaha? V najhorsom pripade, ked sa mi uplne nic nechce, tak si dam motivacne pres papulu a nakopem sa do zatku :o) , no a v lahsich stavov si tiez hladam aspon jedinu zamienku, preco by som sa mala tesit na nasledujuci den a takto pomaly dni ubiehaju....
Neboj nic, raz to prejde, je to len pocit, ktory AKO PRISIEL, TAK AJ ODIJDE....tak sa poriadne nakopni a zacni robit nieco zmysluplne, skus mysliet pozitivnejsie a ono to pojde.
drzim prsty....:o)

natusa42

nič si z toho nerob..ja tiež nemám ...chuť na nič,ani žiť ..a najmä nie po dnešku ...všetko sa na mna zosypalo :( a už ma to nebaví absolútne ..nie si v tom sama

lost

Deria

no ale najskor najst nieco normalne :)
tento bol ospevovany, stal ma 30eur a vydrzal 1 rok, a to som ho pouzival 1 tyzden..

proste shit, seka, nekvalita atd.

what ever

lost

Maros75

som setrny k svojim nervom ;)

zivotne prostredie az po mne..

a mimochodom, platim si za recyklaciu ;) (a povinne)

cize budem rozbijat kolko len chcem :)

Meretseger

Milá zlatá, keby som mala zakladať takéto témy každý deň, keď sa takto cítim, bolo by ich tu zhruba 360 ročne. Takže sú aj horšie prípady, ak ťa to poteší.
Nájdi motiváciu pre život, niečo, čo ťa prinúti vydržať o deň dlhšie. Čokoľvek!