Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

osamostatnenie VV

Príspevok v téme: osamostatnenie VV
mimi221555

cawte chcela by som sa uz osamostatnit,lebo nevydtzim to doma s mamou a mojou segrou ktoru neznasam,len to je to ze neviem kolko penazi by som potrebovala na mesiac aby mi to vyslo,ratam tak skola obedy-30e,mhd,10e,drogeria 50e,oblecenie 20e,plus celkovo strava na mesiac 100e no to by som potrebovala okolo 200e plus najom tak 50e v garsonke pokial byvam sama uplne by mi to stacilo ci??

3nttt

a zabudla si spomenut ze tych 250eciek chces aby ti davala mama :D

vypytaj si rovno 1000..vies kolko stoji taka manikura,pedikura a kavicka v nejakom noooobl podniku? aj 1000 je malo.povedz mame nech si najde aspon 4 roboty sak snad nemas ist ty robit.

Lulu2011

a to bol byt nas...takze tak...a nepredpokladam, ze by ti niekto prenajal garsonku az 50 eur, to by bol iny dobrodruh :))

Lulu2011

my sme nedavno byvali v malom bytiku a platili sme skoro 130 eur (38 stvorakov) aj ked budes sama, najom aspon 100 eur pocitaj, len 20 eur bol fond oprav a to je skoro vsade uz (zateplenie baraku)

xxxxxxxxxxxx

ani len ta spinava ubytovna za 50eur nehrozi :-) ja som sa na takej bola informovat rubla mi ze na mesiac vyse sto eur pokial niesom denny student tam bola nejaka zlavicka. Tak to uz clovek radsej najde za tie prachy slusny najom ako spolubyvajuci :-)

a jasne ze pracovna zmluva nieje zaruka ale clovek ma aspon lepsi pocit na dusi a lahsie odbije roznych spoluobcanov...

lost

este sa tam aj pokazil nejaky spotrebic, a cca 2-3 mesiace potom co som odtial odisiel sa ma pytali ci som to pokazil.. ja ze nie.. a uverili :)
dalsi majitel si tam nechal nejaku anticku vec, ze to nema kam dat, a mne to tam zavadziat nebude.. to som tiez mohol trhnut za pekny peniaze na ebay :)

no bud to boli blazni, alebo by si ma potom vedeli najst.. ktovie. :D

jankaaaaaaaaa

ved si len daj do vyhladavaca ze za kolko sa prenajimaju len malicke izby v bytoch., nie to este cely byt.. za 50e mozes byvat mozno na nejakej spinavej ubytovni.
neviem odkial chces mat teda peniaze. to ratas s tym, ze mama ti este aj bude davat peniaze ked odides z domu?
najprv potrebujes riadne makat ked chces mat peniaze. nikde v zahranici ani u nas sa len tak nezamestnas za super plat. vies vobec super nejaky cudzi jazyk?

lost

jasne ze praca nie je zarukou :)

ja som 2x v BA a 1x v TT dostal najom a to som bol student (nie na VS) a bez prace a v pohode mi to dali :)
(ale 1. mesacnu platbu chceli dopredu, co je pochopitelne)

sice si realitak a majitelia mysleli ze si z nich utahujem a robim srandu.. no vzdy dostali co im patri na cas :) nakoniec mi poslali pochvalu formou dopisu :D haha

Tak neviem ci som mal zas len take brutalne stastie, alebo to boli vacsi naivci ako ja, resp flegmatici, alebo neviem :D

Vtipne bolo, ked im dosiel nedoplatok tak 200eur, mozno mali strach resp aspon ich to sokovalo :D:D

cize zdanie klame.. to len tak aby si ludia nevytvarali falosny dojem z nieocho a vice versa :)

[zruseny20]

Ja by som vam teda svoju pracovnu zmluvu neposkytla.. nie je to zaruka platenia.. taku garanciu neziskas nikde :)

xxxxxxxxxxxx

mozno nepytaju, pisem ze my ju pytame aby sme sa ujistili ze maju prijem. A co som si zhanala ubytko v kosiciach ci v poprade tak to bola prva otazka ci pracujem ci mam prijem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

osamostatnenie VV - Fórum - ZDRAVIE.sk