Mam strasny zivot

Príspevok v téme: Mam strasny zivot
Lienocka3333

Cawte pomaly si to tak uvedomujem ze aky mam zly zivot,budem mat uz 20rokou,priatela nemam,moja mama dlhodobo pracuje v zahranici takze s nami doma nieje,rozviedla sa,mame blbych obidvoch otcou,nikto z nasej rodiny nam nepomaha,financie nemame vobec,na vianoce darceky nedostavame,som rada ked mam pistacie a kofolu:Da v penazenke 50centou,a som sama bez kamosou,bab chalanou:(STRASNE by som cchcela mat vela penazi a chodit na dovolenky cestovat spoznavat tento svet a nie sediet doma

Lulu2011

Lienocka - ved preto ti tu vsetci vravime, ze pokial si zdrava a mozes robit, musis sa postavit na vlastne nohy, ja som zila s mamou, otec s nami nezil, cize mama bola samozivitel, prisla o pracu a mali sme tazke casy, dostala som 2 pulovre na Vianoce a koniec, pocas roka nic, max. nejaky make-up, ked mi dosiel, proste to bola realita

kedze tvoj otec nema pracu, zrejme mama zivý aj jeho, sama vidis, ze jedlo, drogeria su drahe ako slak, takze sa treba obracat a cim skor si zvyknes, tým lepsie

Lienocka3333

otec ten je bez prace,ma to tazke,rada by som mu pomohla,tak sa mam dobre ze mi nedavaju peniaze iba by ma rozmaznavali,bola som na brigade v kaufland no tych 20e sa hned minulo na drogeriu,jedlo ani neviem ako,je to tazke ked si zvyknuta ze mas vsetko a zrazu nic mama bola mesiac a pol doma bez roboty sa nam tazko zilo:(

Lulu2011

no nam tiez uver neplatia rodicia, zijeme ako mozme, ale platime si to sami, v 20tke som si sama zarabala na seba a nehrozilo, ze by mi mama dala co len korunu, ani by ma nenapadlo pýtat si, moj prvý plat bol nejakých 5600 korun a ano kazdy den som vstavala o 6.30 kvoli týmto peniazom, ale mala som na jedlo, aj na saty a ked som si odložila 2 vyplaty isla som aj na dovolenku k moru ;)

tááákže pokial si zdrava, mozes brigadovat aj pracovat, ja som na strednej robila ankety a umyvala schody, dokopy som mala tak 2000-2500 mesacne a aj to bolo nieco ako nic

btw. pocas strednej som mala asi tak na dnesne 1,60 eur na týžden...takze tak...a nenapadlo ma ani ceknut, jendoducho som vedela, ze musim si na seba zarobit, lebo inak to nejde, kedze otca nespominas, tak predpokladam, ze s vami nezije ani ja som otca "nemala" o to viac som chapala mamu, ze proste nekradne

Lienocka3333

Ide o to a toma aj moj oco pravdu,ja by smo dostala peniaze do ruky a len na hovadiny minula,myslim tak 100e na mesiac by mi uplne stacilo vreckove,tak dostavala aj moja kamoska co bola v zahranici na vymenom pobyte a nestazovala sa,niektore veci su zbytocne vyhodene peniaze budem len jedlo kupovat a drogeriu nie?

teva

no normálne by som ťa ľutovala... :D zobuď sa preboha!!! máš 20 , dokedy ťa má živiť mama? Najlepšie by bolo, keby ti mama kúpila byt, auto a popritom zaplatila dovolenku, dala na nové oblečenie, aj vreckové by mohla, nie? :D je to smiešne, sorry.Choď brigádovať. My sme ako rodina nikdy nemali peniaze nazvyš a čo teraz?Už v trinástich som doučovala menej schopných spolužiakov a mesačne mi to vyšlo možno tak 2OO korún, niekedy viac a niekdy menej a mala som peniaze sama pre seba a plus som nemusela otravovať rodičov a vyfňukávať po fórach.

jajka001_

podla mna si robi srandu, je to asi ta ista co tu pisala ze ma 15 rokoU a mama jej nechce platit dovolenky, a nechava jej na dva tyzdne 50e a ona hladuje chuda lebo nema na nove oblecenie.
povedz mame nech sa vrati a preplieska ťa.

soffa

a internet mas z coho?ak nemate peniaze?moja zlata,preco nejdes brigadovat?kazdy sa snazi ako vie.najlepsie sa je stazovat.ak chces dovolenky chod makat.kazdy to tak robi.a bud rada ze ste ako tak zdravi,tie nenahradia vobec ziadne peniaze!!!