Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

p2p-heute

juliana548

No praveze ja som v tom celkom nevinne, ja by som nikde nedavala svoje osobne udaje a uz vobec nie ked neovladam dany jazyk. Len mam taku velmi "dobru" znamu, kt. tam zadala moje osobne udaje. Ona tiez nevie po nemecky, takze ani nevie, o co islo. A teraz ja mam z toho problemy. Tak dufam, ze z toho nic nebude. A dakujem ti.

mari

Vies nehnevaj sa, ale tomuto celkom nerozumiem, ked pises ze: Ja po nemecky velmi neviem. Co sa moze stat? ja som zo Slovenska a oni su Nemci. Ako si potom na tej nemeckej stranke mohla zadat tvoje osobne udaje a vyjadrit suhlas s vecou, ktorej si nerozumela? Osobne si to asi nepodpisala, tak by som sa az tak nebala, lebo vymahanie upomienky z Nemecka na Slovensku je dost komplikovane (väcsinou nemozne) a ich by to stalo viac ako je hodnota tej tvojej upomienky. Ako som uz pisala su to gauneri, a nachytat sa dalo uz vela ludi. Hlavne nic neplat. Najprv si zozen tlmocnika a ja dufam, ze pravnika nebudes potrebovat. Drzim palce, a daj vediet, ze ako to dopadlo.

mari

Cize dostanes faktury a neskor aj upomienky za sluzby, ktore si si neobjednala a ako sa tam pise ani nevies za co. A budes jednou z mnohych, ktori im sadli na lep. Su to obycajni zlodeji.

mari

Ruky prec od toho, na tom fore, ktore som ti poslala su len same zle skusenosti. Moze sa z toho pre teba vyklut velmi draha zalezitost. Beobachter je institucia, ktora chrani prava zakaznikov a zamestnancov vo Svajciarsku.

juliana548

Mas s tym aj nejaku osobnu skusenost? alebo nevies mi poradit co robit? Ja po nemecky velmi neviem. Co sa moze stat? ja som zo Slovenska a oni su Nemci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

p2p-heute - Fórum - ZDRAVIE.sk