Zinok spolu s Wild Yam

Džana

Doktor pozrel na ten liek a zavrhol môj plán, vraj mi to ešte uškodí, prečítal že to tvorí mužský hormón...A ja ho mám aj tak navyše...:/ Mám ho počúvať????

Džana

Dobrý deň,

v našom výrobku WILD YAM sa nachádza extrakt z hľúzy 4:1 tj. 100 mg účinnej látky

S pozdravom

Lucia Štrbíková

///////////////////////////

To je dobré alebo zlé? :D, Džana

Heatherka

RNG uz ked si tu, co je lepsie na folikularne cysty wild yam alebo DIM resp. wobenzym? pozeram, ze na tej stranke, co si dal su velmi dobre ceny. ale postovne na svk asi bude dost vysoke, co ? dakujem
:)

Džana

Pôvodne je môj WILD YAM zo starlife.cz, prečítala som to na fľaši, napísala som im teda, koľko % spomenutej látky obsahuje. Dúfam, že odpíšu :))

RNG

Obidva spomenute doplnky maju len suseny prasok z hlyz yamu, bez zaruceneho obsahu ucinnej latky, Diosgeninu. A ten sa moze pohybovat od 1 az po 14% takze jedna flaska moze ucinkovat a druha vobec nie.
Ked chce clovek dostat zarucene ucinne doplnky, musi poznat obsah ich ucinnych latok. V pripade yamu to musi byt standardizovany produkt, vytazok, inac je ucinnost neista.
Pozrite na Swansonvitamins.com na ich vyrobok, s 10% Diosgeninu, garantovane.A samozrejme za nizsiu cenu.