Neistota medzi ludmi.

Príspevok v téme: Neistota medzi ludmi.
rola1

Dobry den, Chcela by som sa vas ludkovia opytat, ako sa citite vy v spolocnosti. Ja ked idem niekde niekomu na svadbu, na oslavu, alebo len niekde do spolocnosti, kde je viacej ludi, tak okamzite zacinam mat tremu, zacinam si byt neista, mam strach nieco povedat, aby som nepovedala nieco hlupe, citim sa neprijemne, lebo si myslim, ze ini ma v duchu kritizuju atd... tak len ticho sedim, usmejem sa ak treba alebo poviem nieco, len vtedy ak sa to patri, proste trpim v spolocnosti. je to nejaky problem, alebo je to normalne? Je tu niekto, kto preziva nieco podobne?

rola1

Pravy huhu, asi ked odpovedas na moju otazku, asi to myslis aj na mna nie? no ale mne je to akurat tak jedno ci ti za nieco stojim. Chod do lesa

J111

Za tym si stojim, vsetkych, ktori ju poznaju, privadza do zurivosti, len cusi, obcas cosi povie "dobje", lebo r nevie povedat. No fakt super konverzacia.
A co si varila? Kujca:DDD
Ja nie som extra spolocensky, ale spolonost mi nevadi, nic viac.

pravy huhu

rola,

pisem z vlastnej skusenosti. Netvrdim, ze je to aj tvoj pripad. Neviem o tom, ze by som ta niekde sudil. SI dost veris, ked si myslis, ze mi za to stojis.

rola1

Ano pravy huhu odsudil cloveka, ktoreho ani nepozna. Si myslis, ze kazdy ma otvorenu povahu, a kazdy je spolocensky a super zabavny ako ty? Nemas pravo ani vedomosti sudit druhych ty inteligent...

rola1

J111 Trhni si nohou ty bezcitny egoista. Ked si taky extra spolocensky, co teraz sedis doma na zadku a pises po fore a nezabavas sa niekde vonku medzi ludmi?

pravy huhu

Je to celkom bezny jav, hlavne u zien. To, ze nevedia v spolocnosti komunikovat si potom kompenzuju tym, ze ohovaraju kazdeho za chrbtom, aby sa necitili menejcenne. Toto ide ruka v ruke s ich inteligenciou. Aj tej moc na rozdavanie nemaju.

J111

Ja poznam jednu a ta sa sprava rovnako ako ty, mna to privadza do nepricetnosti, ktoru samozrejme nedam najavo. Jak taky debil. Cusat je horsie nez trepat hluposti.