priatelov kamarat...

Príspevok v téme: priatelov kamarat...
jarkaaa 155

dobry den. mam jeden no neviem ci to mam nazvat problemom... mam 20 r. a priatela, s ktorym sa velmi lubime. sme spolu viac ako rok. on je o 5 rokov starsi. no a takto, chodime spolu do spolocnosti sa bavit a casto. najviac s jeho partiou kamaratov. zabava ako ma byt, este sa aj nieco popije ved chapete ako to je. jeden z jeho kamosov mi bol velmi sympaticky, ale to je vsetko. no po case som si vsimla akoby ku mne prejavoval naklonost.ale to je tak po par poharikoch, ked je clovek trochu viac odvaznejsi . zacalo to tak byt castejsie za kazdym ked sme niekde. zmurka na mna, vola ma s nim tancovat na disko. take letme dotyky atd. mozno to je divne ale mne to je prijemne, tesi ma to od neho. mozno si len namyslam neviem viete ako to ked je v tom aj alkohol. mam taky pocit ze si to uz aj vsimol moj priatel. nic nam nepovedal len si nas viac vsima.hlavne jeho, co robi. v hlave mam take a take myslienky si predstavujem ake by to bolo keby som snim bola a... ale viem jedno, v realnom zivote by som nemala odvahu to urobit, to urcite nie. lubim svojho priatela, ale neviem sa toho pocitu zbavit. niekedy ked ideme von sa normalne tesim, ze ho uvidim :/ nechcem mat ten pocit :/ moze to byt aj tym ze som mlada, nevyburena, ale mala som aj ine vztahy pred nim, vselijake, takze to tym asi nebude... mozno na to ani neexistuje rada , asi ma to po case prejde. ale chcela som to zo seba dat, niekde napisat aby mi bolo lepsie. Dakujem

kaja88

Mám podobnú skúsenosť. Veľa priateľových kamarátov po mne počumuje. Ale ja som typ baby, že posrandujem, pokoketujem,ale nič viac o do mňa nemôžu čakať :) aj priateľ vie, že rada koketujem, ale nič nevyvediem..niekedy podľa mňa stačí len to..lebo viem, že mám toho najlepšieho frajera na svete a nepotrebujem si to pokaziť nejakou kravinou. a je jedno, že mám 21..nesúhlasím s janekMY33 ..čo ak jej to až tak nestojí za skrachovaný vzťah?? to si musí ona sama zvážiť. ak nie je s jej partnerom až tak šťastná, tak potom to podporujem, ale ak vie, že lepšieho nenájde, tak nech nerobí kraviny. Každí máme niekedy také myšlienky.je to prirodzené.

janekMY33

presne si môladunka a neviburena namiesto predstav si vipi s tim priatelom a sup pod duchnu lebo ked budes mat 30 2 dety a potom si budes nadavat ja sprosta nic som nezazila a neviskusala

linduška

Myslím si, že nič na tom také nie je. Ak to máš v hlave urovnané, a vieš, že by si nič s ním nemala a svojho priateľa ľúbiš, tak je to v poriadku. Aj ja som občas mávala takéto pocity a myšlienky, ale nikdy nič reálne ;)