Xanax + Persen?

petra21

Tak ja najprv skusim len ten Xanax...dnes som ho iba zacala brat, a mala som pocit ze uz po prvej tabletke mi pomohol, zdvihla sa mi nalada a trochu som uvolnenejsia.. nevies ako dlho trva takato liecba? doktorka mi hovorila ze ho nemusim uzivat dlhodobo, lebo stresy nervy a uzkost som mala iba tak posledne dva mesiace, tak snad sa to cim skor napravi vsetko..hlavne dufam ze si nanho nejak nenavyknem

Annika1987

petra, skus najskor len ten Xanax, a ak zistis, ze ti nestaci, ries to s lekarom. ale zatial na ten Persen nemas dovod

petra21

Pribalovy letak som pozerala, nezdalo sa mi ze by sa to malo nejak ovplyvnovat, len obidva mozu sposobit taku trosku dezorientaciu, tak neviem ci by sa to nejak neznasobilo, vsetky tieto lieky su oblbovaky, tak aby ma to nejak uplne nezlozilo... ja som myslela ze by som ten Presen brala na "podporu" toho xanaxu alebo ked budem prestavat brat xanax, tak prejdem na persen a potom prestanem uplne

Annika1987

v pribalovom letaciku nic nepisu? pozri si zlozenie Persenu a porovnaj si, ci v letaku ku Xanaxu nespominaju kontraindikacie s niektorou z tych latok