Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sprchovanie vs kúpanie

Príspevok v téme: Sprchovanie vs kúpanie
Majočkaa5696

1. Uprednostnujete kúpanie alebo sprchovanie?
2. Ako casto sa sprchujete/kupete?
3. Kolko minút trvá vase kúpanie/sprchovanie?

Pýtam sa preto, lebo chcem vediet ci len ja som tá nenormálna (podla môjho oca, kt. si myslí ze to so sprchovaním prehánam - a to sa sprchujem 1x za den, 5 min. maximálne) a on si myslí ze mínam vela vody....a to ked sa chcem kúpat, to ani nechcite vediet co to u nás doma kôli tomu je. Tie jeho rozprávky o tom aká je teplá voda strasne drahá, a ze by sme mali setrit...ja to uz nepochopím, fakt:( takéhoto oca mam asi len ja, co nedovolí vlastnému dietatu ani poriadne okúpat sa..:(

Luulii

Ja mam rada sprchovanie.
Ale, bude to teraz zniet divne, musim sa len kupat. A preco? Pretoze na vani mame kohutiky len na kupel :(

Lumik

no tak sak treba vyplacat z niecoho dividendy a samozrejme ich kazdy rok zvysovat, ak by sa vsetci zacali odhlasovat ten posledny by dostal riadnu palku

lost

klasicka "paranoidna" rovnica - cim viac setrim, tym viac idu ceny hore..

cize cely system sa jasne smeje ludom do tvare, ze nech robis co robis, aj tak ta zderieme..

lost

"Dôvodom zmeny ceny za výrobu a dodávku pitnej vody a odvádzanie odpadových vôd je znižujúci sa odber pitnej vody a tým i odvádzanie odpadových vôd"

www.aktuality.sk

No nie su to svine? :)

zuzinka 20

no to je zvlastne tak ja som byvala v byte a nikdy som si to nevsimla zeby nesla tepla voda, a to som niekedy fakt neskoro chodila domov..no ale tak neviem mozno som nevychytala ten 2hodinovy nepustaci cas:)
no neveim ci rodinny dom je taka vyhoda, lebo fakt aj sa tu poriadne nekuri zima je tu, ked sme boli v byte tak to som aj vv krataskoch cez zimu mohla behat, teraz si mozem aj capicu a rukavice obcas davat:)
niet nad teplucko v bytiku..aj preto by som radsej v nejako vacsom byte byvala, vzdy je to ekonomickejsie ako v rodinnom dome..neveim ani tu zahradu clovek az tak nevyuziva...stacila by dobra teraska, kde sa da dobre posediet a ked chcem ist von na vzduch tak nejdem do zahrady idem sa prejst takze tak:)..

lienocka2

Ale, keď už ju kritizuje za tú dlhú 5min.sprchu, tak by mal niečo povedať aj jej bratom. Nie je nič zlé na tom, ak rodina nie je na tom fin.najlepšie, ale treba všetko optimálne. 5min.kúpanie(dokonca aj s prestávkou na namydlenie) je podľa mňa úplne super. Šetríte rovnako aj v iných veciach? Elektrika, jedlo, atď.?

lienocka2

Vaňa v posl.dobe minimálne, tak možno raz za 2 mesiace:D Sprchujem sa raz za deň, jedine v lete 2krát. Zväčša som v sprche tak 10-15min., ale to netečie voda v kuse, väčšinu z toho času je holenie a tak. A keď si umývam hlavu, tak asi 5min.navyše. Ale ak sa nikam neponáhľam, tak si aj polhodku púšťam na seba teplä vodu, hlavne keď prídem v zime zvonku:)

[zruseny20]

nebyvam na kopcianskej ;) alebo skor Kopcany si myslel, lebo Kopcianska ulica je aj Vienna Gate a tam by mi nevadilo byvat :))

a je to druhe poschodie.. ale uz dlho ma toto trapit nebude - stahujem sa teraz v januari mimo petrzalku :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sprchovanie vs kúpanie - Fórum - ZDRAVIE.sk