Sprchovanie vs kúpanie

Príspevok v téme: Sprchovanie vs kúpanie
Majočkaa5696

1. Uprednostnujete kúpanie alebo sprchovanie?
2. Ako casto sa sprchujete/kupete?
3. Kolko minút trvá vase kúpanie/sprchovanie?

Pýtam sa preto, lebo chcem vediet ci len ja som tá nenormálna (podla môjho oca, kt. si myslí ze to so sprchovaním prehánam - a to sa sprchujem 1x za den, 5 min. maximálne) a on si myslí ze mínam vela vody....a to ked sa chcem kúpat, to ani nechcite vediet co to u nás doma kôli tomu je. Tie jeho rozprávky o tom aká je teplá voda strasne drahá, a ze by sme mali setrit...ja to uz nepochopím, fakt:( takéhoto oca mam asi len ja, co nedovolí vlastnému dietatu ani poriadne okúpat sa..:(

bingham

lost...zase zacinas tuto temu tahat inym smerom :D...takto keby som bol niekde v afrike kde neni voda...tak by som sral na cele kupanie...a bol by som rad ze sa mozem napit...

lost

bingham

to nie, ale tam su tusim piati v domacnosti..

(tak jasne, nebude doplatok, lebo zalohove platby su na paitich :) ale asi nebudu najnizsie..)

ja neviem, kolko napr ty platis za vodu? resp kolko jej minies mesacne? :)

Lulu2011

tak, tak myslim, ze nikto zbytocne nekváka o vode, ale ked mas hypoteku a nemal si to stastie na byt od rodicov, proste budes tahat aj budík do vane

ja mam nejaku dpeku z poslednych tém, len to umocnuje vo mne to, co citim a zijem v tomto state

lost

a nejde o to co sem pletiem afriku, ide o to ze je vtipne ze si ludia beru nekonecno vody, ako keby sa dala kupit :)
raz bude mat tak ucenu, ze ani ty bing si nedoprajes viac ako 3 minuty sprchy ;)

chces sa stavit ?

lost

no ak by si mal 3 deti, hypoteku na krku, a ledva dotiahol mesiac do konca z vyplaty, neviem ci by si mal ronvaky nazor :)
resp, mozno by si mal, ale zaujimalo by ma z coho by si vyplatil nedoplatok za TUV..

bingham

To co je...??? :D fakt si ma pobavila...tak ja sa sprchujem aj rano aj vecer...asi 10 min...a niekedy na seba pustam teplu vodu aj 15-20 min...trosku sila podla mna aby ta drbal za to ze sa sprchujes 5 min...