Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prázdniny na fóre

Príspevok v téme: prázdniny na fóre
lionesssssss

A je to tu zasa :-)))) Prázdninujúce deti nevedia čo od radosti a obťažujú slušných ľudí na fóre hlúpymi témami a príspevkami.

Čo ste vy zvykli robievať ešte ako školopovinní cez prázdniny?
Dajme nejaké odporúčania na krátenie si voľných chvíľok tímto našim detvákom, ktorých rozmaznala táto digitálna doba.

jajka001_

zimne prazdniny? pamatam sa na pojedanie čokoladovych kolekcii, hry s hrami co sme dostali pod stromcek, a jasne ze bol sneh, tak cely den vonku - tam na tom travniku kde je teraz kazdy meter psie hovno - sankovanie, korculovanie - voda bola zadara,takze dospelaci nam vonku spravili klzisko. chodila som domov vystipana od mrazu a mokra az na nohavicky, mama nam spravila teply caj a otec mi zohrieval studene nohy v rukach...

lost

no jazyk.. podla toho na akej urovni :)
napr rozpravanie, na to staci uz 1-2 roky a clovek ma problem najst slova..
ale pocuvanie.. tam sa da aj 10 rokov a pohoda :)

xy:)

pripustam, ze po letnych prazdninach sa nakopnut problem je. po zimnych to az take strasne nie je - nepouzivanie jazyka 3 tyzdne spravi iba minimalny devastacny ucinok, nic tragicke, rovnako aj matika. to by sa clovek musel silno tresnut do hlavy, aby z toho vypadol po takej kratkej dobe. staci si na konci prazdnin ucivo ocami prebehnut a je po probleme. ale na prazdniny sa aj tak davalo vzdy vela veci na dostudovanie, takze knihy sa poctivo luskali ku koncu prazdnin.

lost

ak sa to clovek vyslovene nebifli, tazko z toho vypadne :)

napr, ak ma clovek heslo typu td27td7t2d8686cd6rewd32

tiez ho nemusi pisat kazdy den, i ked 1 tyzden to by uz bol risk :)

ale tak 2 tyzdnove prazdniny :) to je nic :D ak 2 mesiace.. to je uz dost :)

lionesssssss

xy- tak napr. cudzie jazyky sa treba učiť stále aby si z toho nevypadol.

matematiku, chémiu, fyziku treba tiež rátať priebežne, aby si z toho nevypadol...

ja nehovorím, že sa má niekto učiť pri obalovaní kapra. ale zakvasiť svoj rozum tiež nie je výhra

lost

ha, no u nas boli teorie od ucitelov ze "cez prazdniny vela domacich uloh, lebo mate vela casu"

najlepsie tie citatelske denniky..

tak ale asi mali vazne manzelske problemy, ked sa takto odbavuju na detoch :)

xy:)

prazdniny su urcene na vypnutie podla mna, cize bez skolskych zositov. nehovorim o takych, co si citaju knizky, kt. ich zaujimaju, hovorim o uceni do skoly. ja som sa tiez nikdy cez prazdniny neucila, ved naco aj, ked nemusim. to iba sprti skoncili cez prazdniny pri skolskych knihach, lebo aj tak nemali co na robote, ziadni kamosi nic. ucili sa aj pri obalovani vianocneho kapra. ale zase travenie prazdnin na internete, to je najvacsia strata casu vobec.

lionesssssss

xy - aha, čiže človek bažiaci za vzdelaním musí byť automaticky introvert bez kamošou a zmyslu pre humor? :DDDD tak to by si sa čudoval/a :-)))))

asi ťa zoznámim so sebou ;-)))

Laurina - omaľovánky RULEEEEZ ! :-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prázdniny na fóre - Fórum - ZDRAVIE.sk