Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie+hormóny

Príspevok v téme: Chudnutie+hormóny
Džana

Dobrý deň, chcem sa poradiť ohľadom chudnutia. Nie som začiatočník, napriek tomu neviem, čo mám robiť... Pred 9timi mesiacmi sa moja váha pohybovala na 62kg. Schudla som diétou a cvičením na 53kg. Mala som stravovací plán, taktiež cvičebný plán. Behávala som, posilovala. Všetko bolo super, až kým som si nedobabrala hormóny, pravdepodobne prudkou zmenou stravy. Moja váha pred pol rokom začala akosi kolísať, zrazu som sa odvážila a mala som 58kg...Teraz je to 64kg :(... Akurát druhý deň užívam WILD YAM a ZINOK. Neviem, či mám opäť začať cvičiť, alebo to zatiaľ nechať tak aspoň mesiac, lebo som čítala že z WILD YAM sa chudne...Bojím sa, že neuvidím zas výsledok a nechcem si uškodiť...Veľmi ma to zložilo, keď po pol roku snahy a po schudnutí 8kg som pribrala nazad 10 :(((((

Mám zvýšený testosterón, výška je 162cm., Džana

Džana

Ono ide o to že ja som počas cvičenia nabrala všetko nazad, pritom som cvičila tak ako predtým..Len zrazu menštruácia si chodila ako chce najprv často, otom vôbec...Tak som šla k dr. váha už bola hore a zrazu Test. zvýšený na 1,2 o chvíľu na to na 1,5...Tak to pripisujem tomu a čítala som že test. sa zvyšuje cukrami a ja som jedla samé ovsené vločky a veľaaa ovocia, ryžu, ryžové chleby...Samozrejme aj kura a sóju a vajíčka, nízk. jogurty mlieko...Ale tak neviem, či nie to množstvo vločiek mi uškodilo...Ale inak metabolizmus sa mi nespomalil. Mala som Asi 2roky probl. s trávením, mala som aj helikobaktera a odkedy osm cvičila a stravovala sa takto všetko pominulo :))))

aysia

Ahoj,
No na tvoju vysku 162 tych 53kg nie je az tak malo. Podla mna v pohode vaha, cize podvyzivou to nebude. Ak si schudla velmi rychlo, mohla si si spomalit metabolizmus. Racionalnou stravou sa pokazit hormony nedaju (racio strava neznamena dieta, naopak, co asi vies, ak nie si zaciatocnicka). Hormony sa mozu poblaznit aj ked mas male percento tuku v tele. Ja som stratila MS pri 14%, a to som nebola vychrtla, len som pri rysovacke stratila tuk a nabrala svaly. Pribrat si mohla aj tym, ze si nahle prestala cvicit, zacala si papat bludy a telo ulozilo. Zacni znova civit, telo rychlo nabehne na stary system :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie+hormóny - Fórum - ZDRAVIE.sk