Surne potrebujem radu, prosim pomozte.

panika

xx girl xx
a nevies - cisto teoreticky,kde by sa tvoje vajicko stretlo s jeho spermiou?V hrdle, črevach alebo zaludku?

markketa

prosim?a co sa ti v puse,alebo žaludku oplodni moja,ved tam vajička nemas,to je trošku mimo!musel by sa ti urobit na pošvu,alebo dnu,risk je aj ked to mas na ruke a dotykas sa vag......,ale pusa to nie.to si robis srandu z nas,že?

panika

ahoj,ja teda neviem, mne lekarka sama davala 1 mesacnu pauzu vzdy po niekolkych baleniach.A po tej pauze som isla na pecenove testy.Bolo to celkom v pohode, len pocas tej pauzy si davaj pozor,lebo telo je hormonalne rozhadzane, meska ovulacia a tym aj menstruacia,takze je velmi jednoduche otehotniet.

ethel

nie som síce gyn. ale ja by som si dala aspoň 3 mesiace pauzu,asi nie je dobré pre organizmus brať to haki-baki...

ethel

užívala som cilest 8 rokov a potom kôli migrénam a bolestiam žíl som prešla na yadine.Ten som užívala dva mesiace,potom mi to manžel zakázal,migrény ustúpili až po vysadení.Teraz som pol roka bez a je mi faj,nebolí hlava ani žily a aj cysta na prsníku zmizla..takže nikdy viac