Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky na zlepšenie kvality vlasov a nechtov

akcul

jendoznacne zinok :) super rychlo mi rastu vlasy a su pevne a zdrave.. a este k tomu mam aj super pevne nechty :) v drogerke ho maju specialne na vlasy...znacka dm Das gesunde PLUS Haar vital komplex min Zink ..60tabliet :)

Rommy78

neviem či tu niekto napísal Viaderm,je to voľno predajný liek aa stojí tak okolo 10 eur.ja som ho užívala stále 2 mesiace 3 x denne a potom som si dala týždennú pauzu. Tento vitamín je na poškodené vlasy,roztiepené nechty a na zdravo vyzerajúcu pokožku.mne veľmi pomohol,ale tak zasa nemusí na každý organizmus zapôsobiť.užívala som ho pol roka

blondula

odporucam "das gesunde plus - haar vital komplex mit zink" ! dostat kupit v DM drogerii a pomohli vsetkym,co mali problemy a som im ich odporucila :D

Danielle24

Mne ani nie tak na padanie, ako na kvalitu , lesk vlasov pomaha panthenol - Dr. muller. kazdy den jednu kapsulu :)

adusha

mne sa dobre osvedcili Forcapil tablety.. brala som ich 2 mesiace hlavne kvoli vypadavaniu vlasov a je to asi take 2 mesiace co ho uz neberiem a vlasy mi vobec nepadaju (musim si zaklopat) a tiez maju ovela lepsiu kvalitu a su jemne aj leskle. takze celkom odporucam vyskusat :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.