Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dalej... po nevere

Príspevok v téme: Ako dalej... po nevere
kajlani

dokaze chalan odpustit neveru ?nam sa to stalo,strasne ho lubim bolo to v totalnom alkoholovom osiale ani som o sebe nevedela...priznala som sa a teraz neviem povedal ze mi chce dat sancu...ale je to tazke..stale naraza pri hovore na tot co som urobila..a ja sa bojim ze ho nacisto stracam...strasne ho chcem..lubim..moja otazka ak sa vam to stalo...dokazal sa vas vztah ponad to preniest? moc ho lubim a bojim sa ze on ma prestava...

cecek

"ze si uz s nikym inym nevie a ani nechce di zivot predstavit. "

- a toto je kamen urazu.. ludia chcu istoty..

"Ja by som toho schopna nebola, ale clovek nikdy nevie.."

- hej, ako keby sexualna (a ina) nevera bola nieco ako zakusnutie do jazyka omylom, uplna malickost.. normalne ze sa to moze stat napriklad vo vytahu, len tak, nahodou..

jahodka123

S priatelom sme sa o tomto raz bavili a povedal mi, ze minimalne raz by mi neveru urcite odpustil a to hlavne kvoli tomu, ze si uz s nikym inym nevie a ani nechce di zivot predstavit. Ja by som toho schopna nebola, ale clovek nikdy nevie...Hlavne nanho netlac. Ublizila si mu a na to sa tazko zabuda. On to najprv bude musiet prijat a zmierit sa s tym. Ale podla mna si kazdy zasluzi aspon jednu sancu. Uz bude zalezat len na tebe, ako ju vyuzijes. Hlavne nepi...

nnn

Je jedno ci podgurazena ci na liekoch alebo s cistou hlavou.Vztah je v prvom rade o dovere.Kto veri druhemu dokaze sa s nim smiat aj plakat...a teda byt aj super priatelom.A len priatela mozes lubit.Ak sa nastrbi dovera-bez nej to uz nejde dalej a reci ze sa to da doporiadku su len reci a pri nich aj ostane.Ci myslis ze ta niekedy pusti samu niekde na posedenie s priatelkami?A nedajboze nahodou zmeskas posledny spoj domov a jediny kto ma auto je zrovna krasavec od vedlajsirho stola ale pojde az o 3nadranom...no chcem to vidiet ako by to bolo v pohode :D
Vztah po nevere uz nema buducnost.Jedine ak mate spolu deti.Do konca zivota mu bude mlatit v hlave skriatok...zeby zase?Neverim....ale ani vtedy by som neveril...

alenka_maxova

Valium, tiez nerozumiem tym, co tu pisu, ze by neveru nikdy nepriznali...Vies preco sa niektori ludia k nevere priznat nechcu? Pretoze priznat sa milovanej osobe znamena niest za seba nasledky. A to je to, coho sa tito ludia boja. Radsej maju plne usta tolerancie a blabolov v style "to sa moze stat kazdemu", ako si priznat svoju chybu a byt za to zodpovedny. Ale to je len moj nazor :)

Mariola

Mne sa muž k nevere priznal sám , nebol schopný viac mi klamať .Videla som na ňom , že je z toho celkom rozhodený , preto som bola ochotná , dať mu ešte šancu .Nikto nie je neomylný , ak naozaj vidíš a cítiš, že je to dotyčnému ľúto , že si uvedomuje akú urobil chybu , môže ešte vzťah pokračovať .Nie však odpúšťať pravidelne , to by si si nevážil sám seba :-)

Fero M.

Uff, teda silná káva.

Málo kto to predýcha a málo kto pochopí. Každopádne to, že si bola opitá nie je ospravedlnenie. Alkohol je pre ľudí, čo sa vedia ovládať.

Jediné, čo by asi zabrala u mna, že by som musel vidieť, že to totálne ľutuješ, sedíš doma, že mi dokažeš že tomu chalnaovi si napisala alebo dala na javo, že to bola totálna hluposť a neskutočne to ľutuješ a už ho nechceš viac vidieť a že plačeš po večeroch, ináč by som asi neodpustil.. Asi je to sprosté, ale potreboval by som vidieť že za to trpíš až potom by to dospelo k tomu, že by som videl že ti to nie je jedno...

A PS: počítaj stým,že ti to bude stále vyhadzovať na oči, až kým sa stým nezmieri. A na tvojom mieste alkohol do ruky nechytim a sedím doma....

Máš to ťažké ale držím palce !!!

Valium

lionessssss - pekná blbosť! Ako môžeš povedať, že si to má nechať pre seba? Práveže urobila dobre, že mu to povedala. Veď keby mňa baba podviedla tak by som o tom rozhodne chcel vedieť! Dúfam, že nenatrafím na takú ako si ty, že o tom nepovie.
Wreck - máš pravdu ale nechápem prečo súhlasíš s lionessss veď ona by o tom "podvádzaní" mlčala a to nie je dobré.
lost - môj človek :) Aj keď neviem či by sa oplatilo zmlátiť toho hajzla keď už tá baba by za to nestála.
drndula - ďalšia čo by o tom mlčala. A ešte ju v tom aj podporuješ. Prečo? Ty by si nechcela vedieť, že ťa frajer podvádza?! Lol do akej doby som sa to narodil.
soffa- nevera sa nemá zaprierať, to potom je vidieť aký má človek charakter. A kto zapiera neveru je chudák (slušne povedané).
Misis - či podvedie muž alebo žena to je jedno. Netreba sa vyhovárať na mužské pudy. Aj INTELIGENTNÝ muž sa vie zaprieť keď chce. Ale väčšina si chce len namočiť péro.
danielaaa - ďalšia čo podporuje chudákov. Asi si neuvedomuješ, že nevera je vážna vec.

Takže moje stanovisko je nasledovné: Neveru treba priznať, neviem či by som ju zrovna ja vedel odpustiť ale všetko je možné. No nemal som vzťah, neviem aké silné city tam prúdia ale jedno viem isto. Základom vzťahu je komunikácia a úprimnosť. A ak človek nevie piť tak nech nepije. Preto ja odsudzujem alkohol. Veď načo vám do psej riti je alkohol? Pomáha niekomu?! Nie, tak prečo ho sakra konzumujete? Nepoviem keď nejaký prípitok alebo tak ale furt slopat jak hovado? Trochu moc...

A bol by som rád keby ste mi vysvetlili vy chytráci prečo by ste neveru nepriznali. Máte svedomie? Nevadilo by vám keby vás váš partner podviedol a nepovedal o tom?

paty01547

danielaaa co je to za vztah, keby mu to nepovedala? Ak vie, ze ho lubi. mne sa stalo nieco podobne a vydrzala som par hodin. ale stale, ked som sa nanho pozrela, alebo ked ma pobozkal, som mala neskutocne vycitky, kazdu chvilu sa mi tlacili slzy do oci a bolo mi zo seba zle. ked som mu to povedala, najskor to bolo hrozne... ale potom sa to pomaly dalo do poriadku a ja som len rada, ze som to urobila... keby som to nespravila tak by sme uz spolu urcite neboli. svedomie robi vela...

Lenka 111

Dievcata ja tvrdim ze je mozne aby chlapec odpustil. Ale ten chlapec sa musi riadne zalubit. Chalani dokazu sa omnoho viac lubit ako dievcata. A ked je taky pripad odpusti.

joko452

Čo je v našom živote to najdôležitejšie?

Keď ľuďom položíme túto otázku dostane sa nám rôznych odpovedí. Spravidla však na prvom mieste býva zdravie, potom rodina, láska, prípadne práca. Určite ide o pozitívne hodnoty, ale sú skutočne tým najdôležitejším o čo má človek vo svojom živote usilovať?

Viac sa dozviete na: -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dalej... po nevere - Fórum - ZDRAVIE.sk