Ako dalej... po nevere

Príspevok v téme: Ako dalej... po nevere
kajlani

dokaze chalan odpustit neveru ?nam sa to stalo,strasne ho lubim bolo to v totalnom alkoholovom osiale ani som o sebe nevedela...priznala som sa a teraz neviem povedal ze mi chce dat sancu...ale je to tazke..stale naraza pri hovore na tot co som urobila..a ja sa bojim ze ho nacisto stracam...strasne ho chcem..lubim..moja otazka ak sa vam to stalo...dokazal sa vas vztah ponad to preniest? moc ho lubim a bojim sa ze on ma prestava...

vindicta

lost: a ved trebars to on ani nevedel... ze niekoho ma... ide o to, ze ona tvori par... a mala by sa tak spravat... ked ju on bali a ona ho neposle do prec, tak z pohladu muza... predsa vidis sancu, nie? takze akych 70%? podla mna ten cudzi muz to nemusel vobec vediet... tak?

drndula

kajlani,

v prvom rade-alekohol nic neospravedlnuje,aj ked priznavam ze vtedy clovek urobi to co by inak neurobil...

za druhe, nemala si sa priznat, nic ti to nepomohlo, neulavilo sa ti a tym ze si si priznala prehresok tak si sa odpalila na cestu...do rozchodu...ziadnej chlap nikdy nevie zabudnut, odpustit a preniest sa cez neveru zeny,ziadnej...toto je ten rozdiel medzi nami a nimi..a ked vidis ze ti to stale pripomina tak asi ho to stve a je to pre hclpaa najhorisa hanba aku mu moze zena urobit, ze ho podvedie,...vedeli by sme si hovorit o ponizeni, o urazeni muzskeho vrtosiveho ega, ti su na taketo veci velmi haklivy...
myslim ze z toho , čo pises, je v dohlade otazka rozchodu..teraz je zbytocne hovorit ako ta to mrzi, skratka spravila si to a priznala si sa a to vbol aeste vacsia chyba...aj odbornici hovoria ZATLKAT ZATLKAT ZATLKAT....!!!drz sa dievca

lost

vindicta, nj, potom ma viu na cca 80% ale ten muz ma na 70% cize dokopy su vinni na 150% :D

Ide mi o to, ze ak chlap vie ze zena ma niekoho, nemal by sa o nic pokusat :) ved snad neexistuje triezvy jedinec, ktory by sa sral do cudzieho.. to by ho uz musel omrzieet zivot a nema co stratit :) inak si to vysvetlit neviem :)

(no a zenu sa nepatri udriet, i ked potom sa straca pointa rovnocennosti pohlavi, ale cokolvek.. muza (tj toho ktory ju zneuzil (vyuzil?) by bolo v poriadku trochu prefackat :) )

wreck

nie, nedokazal. asi v ziadnom pripade, ale urcite nie vtedy, ked je to pre partnera akoze za trest. vlastna skusenost.

ak sa potrebujes ozierat a potom stracat nad sebou kontrolu, nie si pripravena budovat trvaly vztah.

ak to chces zachranit, musis urobit nieco mimoriadne, silne, velkolepe. obrazne povedane, ist kvoli nemu do pekla a naspat. neviem co konkretne. ale po pravde, ak by si to urobila mne, tak strasne by si tym klesla v mojich ociach, ze by som ta viac ani nechcel vidiet. ak by som bol s tebou ja, tak preto, lebo by si bola zena na urovni, lepsia ako ostatne. no a taketo nieco by ta prave okamzite zhodilo niekde uplne na dno. a ten vztah by uz nikdy nebol taky pekny aky mohol byt.

lionessssss to pekne napisala, vidno ze ma nieco odzite.

lionesssssss

ak sa už niečo také stalo, na čo to vešať partnerovi na nos, ak vieš, že sa to stalo len raz, a nechceš to opakovať.

komu si pomohla tým, že si mu to oznámila? nikomu. sebecky si ho podviedla a sebecky si vinu, ktorú si v sebe nevedela niesť presunula aj na jeho plecia.
on trpí za tvoju blbosť.
mala si si svoje svedomie chlcáholiť sama.

osobne si myslím, e bbez odbornej pomoci sa nepohnete už ďaleko, skôr či neskôr sa rozídete

vindicta

kajlani: nie, nikdy nezabudne a vidis sama, ze ho to len tak nepusti... uz to bude len horsie, to viem aj z vlastnej skusenosti... toho dalsieho musis klamat lepsie, alebo neklamat vobec...

srdiečko

ak by ti to odpustil tak by to nevytahoval ved za kazdý zlocin sa sudi iba raz ,načo tit o pripomina ? mala si si dat pozor kolko toho vypijes a hmm je to 1:0 pre neho ,,, vedie nateraz on.