Neplatenie za psa - čo mi hrozí za trest?

Príspevok v téme: Neplatenie za psa - čo mi hrozí za trest?
Kiara_

Čo mi hrozi ak nebudem ročne platiť poplatok za psa? Väzenie? Alebo aka velka pokuta? Mame psa asi pol roka a rozhodla som sa neplatiť tie nezmyselane poplatky a možu byť radi že ten pes nebeha po ulici ako bezdomovec alebo nie je v utulku. Tak prečo ba som mala platiť? To by sa potom malo aj za dieťa platiť ročny poplatok lebo aj o dieťa sa starame.

Kiara_

Alebo tira :-) a nech potom tých policajtov žožerie.
Ale fakt čo maju proti psom v tej vlade že dali taky zakon platenia? Ak už platiť tak za všetko žive čo ludia chovaju aby to bolo ferove aj za škrečka, hada, chameleona, pavuky, mačky, sliepky, kohutov, kozy, kone, zajace...
Debili dufam že to čoskoro zrušia, ale aj tak to zopakuejm ja nič platiť nebudem a nech skusia niečo pindať poviem im že zajtra bude ten pes na ulici ( čo samozrejme nebude) a nech sa stara on mesto, štat... alebo nech dohryzie kopu ludi na ulici

lost

to by sa potom malo platit aj za siepky :)

ved su na sukromnom pozemku, tak isto ako pes na sukromnom pozemku, na dvore..

vidis.. dobry napad, nabuduce si kupim do bytu hyenu.. nie je to pes, takze na to nebude dan :)

jajka001_

mna by zaujimalo, ci sa plati aj za ine zvieratá. ci je to od kg či ako. ak mam doma volieru, alebo mega akvarko, tiez platim? asi nie ze. a za mačky? ked ma nejaka suseda 10 mačiek, tiez dačo platí? a za leva a hada a krokodila?