Zrelá do "blázinca"?

Príspevok v téme: Zrelá do "blázinca"?
bonparka

Dobrý deň! Dá sa povedať, že už dlhšie trpím rôznymi psychickými problémami. Každý deň to je horšie. Som neustále podraždená a agresívna niekedy zas moc precitlivelá. Rozprávam veci, ktoré som nikdy nechcela povedať nahlas. Ubližujem sebe a vlastnej rodine. Následne nato mám hrozné výčitky svedomia. Pokúsila som sa aj o samovraždu viacejkrát. V živote fungujem ako normálny človek. Stále mam pocit, že nikam nepatrím a neviem sa zaradiť. známky sa mi zhoršili. Mám pocit, že by som potrebovala si oddýchnuť v nejakej liečebni, lebo sa bojím o svoje psychické zdravie. Myslíte, že by ma prijali? Alebo riešia dôležitejšie psychické problémy? ďakujem

jajka001_

inak, videla si fotky z nemeckeho vazenia? tam by sa oplatilo ist na dovolenku :D taky luxus v zivote mat doma nebudem.

tpch

No ved si to obhajujte.
Ale podla mna clovek, ktoremu sa paci na psychiatrii, nezazil v zivote nic pekne, tak mu hocico pripada uzasne, aj ked ide o hnus...

brumiiik

evcca - ano videla som ludi po sokoch a nie raz, boli v pohode pretoze im nebolo inak pomoci a aby mohli fungovat museli to podstupit ! staci? :D

bonparka

jeden známy sa liečil na psychiatrickej klinike.. Priamo v nemocnici v našom meste. Neďaleko máme aj ústav. V nemocnici to je omhoho odlišné ako v ústave. Skorej od ústavu môžem čakať čo tu rozprávate. Z tej kliniky mam dobrý pocit.