Som škaredá a preto trpím

Príspevok v téme: Som škaredá a preto trpím
SimiS.

Mám 16 a som velmi skareda, postavu mám celkom obstpjnu ale ta tvár . Riedke vlasy (skúšala som na ne všetko),vyrážky(aj na tie),kruhy pod očami,ostavajúce uši,velky nos........... Pripadam si hrozne a ked prechadzam po ulici a vidím nejake zrkadlo , pozriam sa do nho a do oči sa mi tisnú slzy. Som 1. na strednej a nikto o mna ani len nezakopne. :( ... je mi do plaču z mojej škaredosti , ak vidím nejake pekne dievca co hovorí že chce byt krajsie ide ma porazit ........ :(

Meretseger

Uši mi odstávajú vcelku dosť a vlasy si do konského chvosta dám tak či tak, len si po stranách nechám pár prameňov, nech mi uši kryjú - a nech to vyzerá ako chce, na názory môžem srať! :D

Lulu2011

ja si myslim, ze Simi sa sama rozhodne, ci na plasticku operaciu pojde v dospelosti, vacsinou ked nieco cloveka trapi, co sa nemeni, ho to bude trapit aj v dospelosti, niektore veci pominu same, ja som napr. okolo 12 rokov nebola nič moc a velmi som som sa zmenila az tak, ze ked pozeram stare fotky ani to nie som ja a zmenilo sa to k dobru, treba pockat aspon do tých 18 a dovtedy sa aspon snazit byt v psychickej pohode, nie kazdy moze byt krasny a co vidite na uliciach? aj menej pekne baby maju priatelov, mne sa raz pacil chlapec, ktorý nebol nijako krasny, ale mne sa proste pacil, lebo mal nieco do seba, takze tak

Diana255

Fajn ja som vždy chcela nosiť vlasy hore v cope lebo sa mi to pači a to som sa odvažila až po operácii.
Teraz som so sebou spokojna ako som spomenula operácie mi život velmi zmenili. Aj to že z profilu mam nos už krasne prirodzene rovny a nemusim sa hambiť za hrbol alebo krivy nos spredu.

jankaaaaaaaaa

no predstav si , ze mi odstavaju usi :) ako nie velmi, ale tiez vlasy v cope nikdy nenosim kvoli tomu. a mam plno vela dalsich chyb. tak ako kazdy z nas, lebo dokonaly nieje nikto. akurat vyretusovane modelky v casopisoch

Diana255

Jankaaaaaa
nemaš pravdu a nikdy to nepochopiš ak nemaš velky hrbolaty nos alebo odstavajuce uši kde si v živote nedaš vlasy do copu. Posmievali sa ti niekedy zato? Asi nie lebo u teba je nos aj uši v poriadku. Nehodnoť pocity druchýh ak ty taketo problemy nemaš. A je uplne logicke že akm sa operácia nepodari tak sa robi reoperácia. Alebo som šla na operáciu preto aby som mala namiesto oboch uši odstavajuci, odstavajuce už iba jedno? Alebo aby som ala nos hrboľaty a do strany ak som si zapaltila zato aby hrbolaty a do strany nebol?
A ak je niekto s velkym nosom a odstavajucimi ušami spokojny tak v poriadku ale nie každy sme rovnake povahy a niekto to riešiť chce a niekto nie.

blink_182

Dnešná doba je fakt hrozná... Ženy túžia vyzerať ako vyumelkované modelky na stránkach časopisov. Každá druhá za chvíľu bude pobehovať s umelými kozami, perami, nosom...

To už sa dnes prirodzenosť necení či čo?

Ale tak nech sa páči, dajte sa vylepšovať od hlavy až po päty. Potom sa nečudujte ak vás budú brať chlapi len ako "anče" na sex :-))) Však k ničomu lepšiemu nebudete :-)))

Vzhľad nie je všetko! A radšej zdokonaľujte čo to máte v hlave lebo môžete byť hociako pekné ale keď budete duté ako bambusy tak už nepomôže žiadna plastika :-)))

Takže dievčatá, majte sa radi také aké ste, ako vyzeráte. Na každom človeku je niečo pekné, len treba vedieť čo a zvýrazniť to :-))

jankaaaaaaaaa

diana: mam taky pocit, ze trpis neustalou nespokojnostou so sebou. nikdy sa ti nic na sebe nepaci a stale tuzis byt "dokonala" ako zeny na obrazkoch v casopisoch . hladas na sebe chyby, ktore ani nemas a trpis silnymi komplexami. uspokoji ta uz len ten pocit, ze si bola na plastickej oiperacii viackrat a nechala si sa "vylepsit" , ale s so samotnym vysledkom aj tak niesi spokojna.. mala by si vyhladat odbornu pomoct.
zakladatelka tohto fora snad natom nieje tak ako ty a prejde ju to, tak ako puberta

Meretseger

Milá zlatá, mám 20 a celý život trpím komplexami zo svojho výzoru, najmä keď som po skončení rastu pribrala pár kíl. Našla som si však už druhého priateľa, ten ex mi nedávno povedal, že som stále krajšia a krajšia, a úplne nehanebne robím cosplay (prezliekanie sa za obľúbenú postavu hry/filmu, etc.). Naučila som sa nerobiť si z výzoru prioritu, pokiaľ ide o trápenia:) Chce to možno len trochu cviku, nepodliehať kompelxom, ale, pokiaľ by len o toto išlo - určite nájdeš niekoho, pre koho budeš krásna - tak prečo nezačať sebou? ;)

Diana255

Viem ma 16 a ja som v tom veku tiež trpela a o plastike som rozmyšlala už vtedy lenže vtedy sa to ešte nemože robiť a nemala som ani peniaze. Jej nepomože ak jej budu iní tvrdiť že ej pekna ak ona ten nedostatok vidi musi to riešiť inak sa bude trapiť do konca života ak sa s tým nezmieri že ma velký nos alebo uši. Problem treba riešiť a nie psychicky potlačať ak sa to neda a je to naozaj tak.