Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dve najtažšie skúšky po sebe - ako sa na ne pripravit

josie.h

O tom to je. Mala si na vyber vysoku skolu. Chcela si tu, co studujes. Tak nechapem ako ta to moze uspavat. Uspava iba to, co cloveka nebavi. A ked sa clovek niecim chce stat, tak musi makat. Inak by VS nemal mat. Takze na nadychni, tresni do stola a pust sa do toho. Tym, ze tu budes vypisovat sa urcite nenaucis. Na 800 stran potrebujes 14 dni. Pokial neovladas techniku citanie s porozumenim a lepsou pamatou, tak viac. A jedna dobra rada: nezvyraznujte si farebne. Podciarkujte si ceruzkou. Lebo potom si zapamatate len tu farbu a nie text ;)

Majočkaa5696

no pochybujem ze nejaká taká vyska existuje..vsade sa musis ucit...
ja ak úspešne zmaturujem, to mi úplne bude stačit (a bude to môj velký uspech)

Heatherka

majocka ale to nie je na kazdej vyske take. ked si vyberies lahku, kde su skusky vpohode tak to pojde :) vacsinou take skarede skusky maju medici :)

Majočkaa5696

joooj, dievčata veru nezávidím Vám, práve pre toto ma nikto nikdy na žiadnu Výšku nedonúti íst..(nenávidím ucenie), sííce teraz som na strednej 3.-čka...a o rok ma čaká matura....tak budem na tom podobne ako vy :( uz aby bolo po tom strasne sa toho bojím i ked viem ze vy to máte omnoho tazsie...

Heatherka

no zaklad jenesediet na nete :D toho sa ja neviem zbavit,ale kedsommala tazkeskusky vstavala somrano o siedmej, ucila sa od 8:00 do 12:00 tak, ze som mala male prestavky na kavu a caj . potom obed a potom asi od 13:30 do 16:00 a pauza.a potom od 18 :00 opakovanie, co som sa naucila cez den :D

mne sa dobre uci, ked sa ucim cele dni vkuse, lebo ked sa neucim a robim nieco ine tak ma to tak podvedome,,serie,, ze sa neucim a ani to volno, co mam si neviem uzit.

ale to nie je navod :) za den sa tak da naucit cca 70-100 stran.a samozrejme zalezi aj od predmetu. a hlavne, ked clovek vie, ze co sa ma ucit a ma aspon trska sajn z prednasok a cvik. ak nie, tak je to ovela horsie. ja sa ucim az po novom roku som si povedala :) a skusku mam 10 ale nie je toho vela mozno nejakych 300 stran na stastie:)

a mne pomaha zeleny caj, velmi mi pomahaju orechy a cokolada :) a cerstvy vzduch

luciaQpv

ja zhruba 3 hod doobeda a tak 4 večer.. ale mne sa zda ze za tu dobu sa naucim malo, že mam dake pomalé tempo..

josie.h

no my sme sa termíny dozvedeli len dnes, teda na tú druhú skúšku, bola som v tom, že tá bude neskor, takže som v šoku. Ale zrejme budem musiet celé dni - od rána 8- dokedy budem vládat. A ty?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.