Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvácanie z nosa len z pravej dierky

Príspevok v téme: Krvácanie z nosa len z pravej dierky
Sliedic

Ahojte, tak som sa donečne rozhodol, to sem napísať. Vždy som na to zabudol :-)

Už od detstva ma trápi OBČASNÉ, veľmi nepravideľné krvácanie z nosa. VŽDY len z pravej dierky.

Doteraz som neprišiel na to, čím sa toto krvácanie aktivuje. Niekedy po väčšej námahe organizmu, inokedy pri omnoho väčšej námahe nič. Niekedy raz za 1-2 mesiace, inokedy je 8 mesiacov kľud.
Niekedy dokonca aj v spánku, kedy je organizmus pokojný, zobudím sa na to, že mám vankúš od krvi.

Naposledy sa to stalo včera. Písal som na nete a zrazu cítim, že ide krv z nosa. Okamžite som si ľahol a po 15-20 minútach to už bolo ok.

Napadlo ma aj to, že MOŽNO to má príčinu v tom, že celý svoj život, od malého decka, čo sa pamätám, som vždy zaspával na pravej strane hlavy, teda pravá dierka nosu bola celý čas "primliaždená" ? Nikdy v živote som nemal rozbitý nos.

A teraz ďaľšia otázka - ktorého lekára doporučujete, ku ktorému by som mal ísť, aby mi toto zastavil? Počul som, že napraviť to je "maličkosť", avšak neviem o tom žiadne podrobnosti.

Ďakujem za rady a pomoc.

Sliedic

Nikto? Nikto sa s takýmto prípadom ešte nestretol, alebo nezažil na vlastnej koži? Som naozaj tak jedinečný exemplár? :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvácanie z nosa len z pravej dierky - Fórum - ZDRAVIE.sk