Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zimne obdobie = hrdlo a priedusky

Príspevok v téme: Zimne obdobie = hrdlo a priedusky
trek

Ahojte.Skusim aj ja zalozit nejaku tu temu a ak nahodou sa v nej niekto najde alebo poradi co by sa dalo vyskusat budem samozrejme vdacny.Ako zacat.Hadam tym ze uz od malicka som maval caste bronchitidy a bol som aj viac krat hospitalizovany.Dnes sa maju veci tak ze nasledkami tych castych zapalov z detstva
mam dost vysusene sliznice aj v hrdle a aj na priedusnici.Tym padom rychlejsie chytim nejakeho bacila a uz to ide jedno z druhym.Zacina to zatekanim z nosa do hrdla a potom ma chytia priedusky.Vacsinou sa z toho dostavam dost dlho.Aj teraz som doma na pn uz od polovice novembra zatial co kolegovia dru za mna a ani zaciatok Januara nevyzera dobre.Zacinam brat druhe antibiotika na dva tyzdne tak dufam ze zaberu.Mozno ze viaceri nebudete s tym suhlasit ale jednoducho bez nich nemam velku sancu sa z toho dostat.Mam zasebou dost vysetreni od orl cez alergologa a aj plucne.Na orl je diagnoza chronicka faryngytida,na alergologii mi nezistili nic a plucne vysetrenia v norme.Teraz cakam este na vysledky na plucne chlamydie.Viem ze su aj zavaznejsie choroby ale neskutocne mi to komplikuje zivot.Cez zimu som vyradeny zo vsetkych zimnych sportov pretoze hrdlo citim hned a o prieduskach a moznych zapaloch pluc ani nehovorim.Dost mi vadi studeny vzduch a aj ked sa snazim dychat nosom neni to ono.Niekedy mam pocit ze najlepsie by sa mi zilo niekde kde je teplo po cely rok.Vysoke teploty znasam dobre na rozdiel od nizsich.Tento rok chcem opatrne zacat aj s otuzovanim. Tieti problemy nastastie mavam len cez zimne obdobia ale aj na jesen ked teploty poklesnu,vtedy viem ze toto pre mna dlhe obdobie az do jari bude naozaj velmi dlhe.Mozno ze mojou zachranou je pobyt pri mori,solne jaskyne,inhalacia vincentky spreje na baze morskej vody,ano vacsinu z toho aj praktizujem ale vysledky nie su nejak vyrazne.Tak asi tolko.Vopred dakujem vsetkym za nejake tie rady a postrehy.

Pacient-1

Ako som začal sa liečiť liečivou vodou od Dr.J.K. mám pokoj s prieduškami, hrdlom a oatatnými problemami. Liečte sa aj Vy týmto zázračným liekom a budete mať celoživotný pokoj od chorôb.Prajem Vám veľa šťastia v r.2012. Pacient.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zimne obdobie = hrdlo a priedusky - Fórum - ZDRAVIE.sk