Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia nosovej prepážky

Príspevok v téme: Operácia nosovej prepážky
Rachel23

Ahojte, potrebujem kontakt na dobrych plastickych chirurgov, resp. ORL., ktori kvalitne, dobre a bez problemov odvedu operaciu nosovej prepazky, pripadne s malou upravou nosa. Ale ide najma o tu prepazku, kedze sa mi na pravu stranu kvoli tomu zle dycha. Mozu byt aj sukromne kliniky. Dakujem pekne za radu.

Skusená

ORL chirurgovia nevedia pekne spraviť nos aj ked maju v ponuke aj plastiku nosa never tomu. Ja som sa dala oklamať ORL chirurgom a nos vobec neposobi esteticky, je nepekny, nesumerny... pretože oni sa neučia estetickemu citeniu iba odstrania problem aj to nie vždy dobre ale či sa nos hodi k tvari to ich už nezaujima. Prepažku ti spravia aj na plastickej chirurgii aj s upravou nosa naraz. Plasticky chirurgovia totiž robia aj krive prepažky. Už len najsť nejakeho plastickeho chirurga čo robi pekne nosy. Držim palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operácia nosovej prepážky - Fórum - ZDRAVIE.sk