Kútiky

panča

B complex forte - v case kutikov 3x denne, inak 1x denne a natierat Fungicidin mastou.Hlavne nepi po inych a radsej aj v podniku pouzivaj slamku). Ziadne natahovanie kutikov ust zubami ::::-robi to moja dcera :DD a hlavne vonku natierat balzamom, nerch nikjdy na chlade nie su nenatrete a nemas moznost sa olizovat na mraze-myslim sam seba

panča

B complex forte - v case kutikov 3x denne, inak 1x denne a natierat Fungicidin mastou.Hlavne nepi po inych a radsej aj v podniku pouzivaj slamku). Ziadne natahovanie kutikov ust zubami ::::-robi to moja dcera :DD a hlavne vonku natierat balzamom, nerch nikjdy na chlade nie su nenatrete a nemas moznost sa olizovat na mraze-myslim sam seba

smutnalienka

presne to iste aj mne ,zacalo to kutikom a ked som bol apred par mesiacmi velmi chora zacalo ma svrbiet pri kutiku- o par dni vysledok -nenormalny herpes alebo co to bolo za čudo ale ja som mala tu mastičku, vysledky boli vyditelne uz tak po 2 dnoch -3. Od vtedy musim zaklopat ,s ami kutik neopakloval a to som s nim bojovala skoro 2 roky. A brala som aj Bčka a nic, nic .

jajka001_

mne sa spravil minuly tyzden tiez taky kutik ale skor to bol herpes, aj ked v oblasti kutika a dost velky. pluzgierik naliaty vodou. herpesin mi krasne zabral.

smutnalienka

mne to poradili v lekarni , mala som tiez problem s kutikmy a nic mi nezaberalo , bola som bezradna aj tree oil aj hocičo a taktiez som to mala velmi nepekne a ostavali mi akokeby jazvy . je herpeksin ale aj herpexin , jedny su tablety a druhe taky maly rychloučinny krem ....

tpch

Herpesin na kutiky? Jedine ze by to nebol kutik, ale opar alias herpes. Pri naozaj skaredych kutikoch sa zvykne skusit Fucidin krem, alebo Imazol Plus krem. Najlepsie by bolo urobit ster, aka potvora to v nom prebyva, ale to lekari z neznamych dovodov nerobia casto (mozno preto, ze kultivacia chvilu trva..a pacient sa chce kutika zbavit ihned)
Mozes skusit potierat Tea Tree olejom, ten hubi vsetko.