Náhrada za AB madľový krém

Príspevok v téme: Náhrada za AB madľový krém
zuzi74

Mozte prosim poradit nejaky dobry vyzivny krem na tvar (hlavne mastny). Pouzivam uz roky len mandlovy krem z AB kozmetiky, ktory je urceny na suchu az velmi suchu a citlivu plet. Je dobre rozotieratelny.

Zial okrem tohto kremu som este zatial nenatrafila na nejaky podobny produkt a kedze momentalne nie je dostupny uz v ziadnych obchodoch, tak zhanam nahradu. Dufam, ze to bude len docasne a opat bude tento vynikajuci krem distribuovany.

krem

ahojte ,nahradu mandloveho kremu ostanete v DM drogerii ,vyraba ho kozmetika REGINA z čiech ,oni prevzali vyrobu mandloveho krému AB

denyj

NA suchú a citlivú pleť odporúčam Bio Karite Bambucké maslo od Saloos-u. Čisto prírodný produkt. Tiež som dlho používala AB, ale prestal mi aj ten vyhovovať.

Adela22

Namiesto AB Mandľového výživného krému vyrábajú bývalí zamestnanci ten istý krém, s tým istým zložením s názvom DC Mandľový výživný krém 50 ml. Je vynikajúci ako bolo aj AB a dá sa zohnať v jednom eshope, ktorý si ľahlo vygooglite podľa názvu krému :) Som nesmierne šťastná, že som tento krém objavila, lebo žiadny iný mi nevyhovoval.

arman

zuzi74, nabehni do DM drogerie a vypytaj si BIO kokosovy olej. Ucinkuje to velmi dobre. Navyse, da sa aj jest, a je velmi zdravy a chutny. :-)
Zatial kazdy, kto ho vyskusal, si pochvaloval.
Zaroven dobre sluzi aj ako slabsi krem na opalovanie.

mas

Je to víc, než strašná chyba,že přestali výrobci AB kosmetiky,výživný klasický AB krém vyrábět. Z jakého vůbec důvodu? Ví to někdo?Byl to nejlepší a nejoblíbenější krém všech generací.Používala jej moje babička,maminka,já i moje dcery a všechny máme pěknou plet.Tedy babička a maminka už zemřely ale i ve věku 7O let měly plet jako majolenky,že by jim je mohla kdejaká 3O závidět.A to celý život používaly jen mandlový krém a tehdejší ještě dobrou a kvalitní Marynu.Velká škoda je taky krému Nella Gold,který se dávno nevyrábí.Ještě si vzpomínám na krémy zn.Fyto.Zbožnovala jsem ten v sytě fialovém kelímku s collagenem,který byl mastný a nádherně voněl.Všechno, co je dobré a jde na odbyt, se přestane vyrábět.Dnes je na trhu ovšem spousta zázrač.krémů,co vyhlazují vrásky,omlazují atd.Opak je však pravdou.Jsou to jen nekvalit.driáky plné chemie,po kterých člověku oleze pusa nebo příšerně pálí,obzvlášt na citlivé pleti,kterou má v dnešní době, plné alergií, skutečně mnoho lidí.Když se dívám na ty reklamy na krémy a na ty nasvícené mladé modelky, co je předvádějí,jen se směji.Krémy za nehorázné ceny,skutek utek.A osobně si myslílm,že žádný dobrý výrobek reklamu nepotřebuje.Lidi vyzkoušejí,poví si mezi sebou a je jasno.Byla bych nesmírně ráda a věřím, že, se mnou další tisíce žen,kdyby výrobce AB výživného mandl.krému, skutečně ještě zvážili obnovení jeho výroby v původní, opravdové, originál receptuře, jaký býval dřív.Udělali by nám,jejich věrným zákaznicím, neskutečnou radost obzvláště,když by se ještě prodával v přijatelné ceně.Byla by velká škoda,zavrhnout jeden jejich vynikající výrobek!

zuzi74

zial chemia je v tych kremoch....co sa tyka vzoriek nemam tusenie, ale pochybujem kedze som nikde nenatrafila ani na vzorku z AB kremu...skus este vygooglovat nieco, aj ked cena 50 g kremu je velmi dobra...ak mas vsak alergiu na niektore latky, treba s nim opatrne

Iwii

zuzi desia ma látky ako paraffinum, petrolatum, boric acid, chloroacetamide, sodium benzoate, geraniol, amyl cinammal je to chémia na ktorú mi pred nedávnom zistili alergiu. Fajn je ten mandľový olej a triticum vulgare. Nevieš posielajú aj vzorky?i Ak chcem niečo nové musím to odskúšať na tú moju alergiu

eam

Zuzi 74 aj ja patrím k tým čo roky používajú mandľový krém a hnevá ma, že ho prestali vyrábať. Síce v obchode ponúkajú iný ako náhradu,ale ešte nemám odskúšaný, lebo ešte mám mandľový. Ale dostala som NIVEA visage, je síce nočný, ale je fain.

zuzi74

toto vsetko obsahuje: aqua, petrolatum, prunus dulcis, paraffinum, cera alba, cetylalcohol, cetaceum, glyceryl, triticum vulgare, cholesterol, glycerin, boric acid, chloroacetamide, sodium benzoate, geraniol, amyl cinammal, coumarin, hydroxy cytronellal - takmer vsetky zlozky obsahoval aj ten z AB kozmetiky.
DC mandlovy ma uz aj novy vyzivny nocny krem, ten som ale neskusala.