Náhrada za AB madľový krém

Príspevok v téme: Náhrada za AB madľový krém
zuzi74

Mozte prosim poradit nejaky dobry vyzivny krem na tvar (hlavne mastny). Pouzivam uz roky len mandlovy krem z AB kozmetiky, ktory je urceny na suchu az velmi suchu a citlivu plet. Je dobre rozotieratelny.

Zial okrem tohto kremu som este zatial nenatrafila na nejaky podobny produkt a kedze momentalne nie je dostupny uz v ziadnych obchodoch, tak zhanam nahradu. Dufam, ze to bude len docasne a opat bude tento vynikajuci krem distribuovany.

jankaaaaaaaaa

zuzi: vyskusaj pravy BIO mandlovy olej. najdes na roznych strankach, ale hladaj taky, ktory ma certifikat bio

zuzi74

Netvrdila by som, ze AB krem v sebe chemiu nema, ale mne robi na plet velmi dobre.
Maryna ci Nivea nie su pre moju tvar ani z polovice tak dobre.

Inak aj ja som dostala jedno balenie na Vianoce:-) Ale zial u nas je uz dlhodobejsie vypredany.

dellya

zaujímavé, u nás v potravinách ho stále predávajú, oco ho kúpi mame k Vianociam :))

inak podobný je aj Maryna, či klasik Nivea ..

takéto klasické, neznačkové veci sú ovela lepšie, ako drahé Garnier a podobne .. ktoré majú v sebe vela chémie ..

zuzi74

Garnier ani neutrogenu som este neskusala len z eucerinu vyzivny krem, ale tiez nesadol. Kedysi davno mi poradila kozna lekarka mast s mandlovym olejom z Excipialu a ten skutocne zapasoval, ale obsahuje zinok a pri dlhodobejsom pouzivani sa mi zacali tvorit na cele male supinky. Ale inak premastoval vyborne. Nieco obdobne hladam aj u klasickeho kremu, ale je fakt tazke nieco podobne najst a hlavne nakladne, kedze kremy v drogeriach nemaju vo vzorkach.

jankaaaaaaaaa

skusala si kremy od garnier alebo od neutrogeny? tie su tiez take mastne a hydratacne. mne sa aj velmi osvedcil detsky krem batole s olivovym olejom. je dost mastny a velmi vyzivny

zuzi74

Dnes som si kupila v DM ten norkovy krem - vyzivny. S mandlovym sa neda porovnat ani nahodou. Rychlo sa vsaje a mam napnuty pocit tvare. Skoda, pouzijem ho aspon na ruky.

zuzi74

Mam este par krabiciek v zasobe...pre istotu, ked som sa dopocula, ze ho prestali vyrabat som sa poistila, ale mne dlho nevydrzi, mastim s nim casto aj ruky. Hlavne v zime. Asi s nim zacnem setrit:-(
Dakujem za tip v PB. Byvam par km odtial, tak skusim este tam zohnat.

Ten norkovy krem ma zaujal. Da sa kupit aj u nas v nejakej drogerii?

kolenook

Este sa da niekde zohnat. Skus zavolat do Pov.Bystrice do skladu CBA CASH CARRY, este pred tyzdnom som ho tam videla...

jankaaaaaaaaa

skus kozmetiku yves rocher, neviem ci v tvojom meste je predajna, ale pozri si ich stranku , tam je aj rozpis obchodov na slovensku

hhghgh

V nr ho ešte v jednej drogérke majú-ale distribútor je z Čiech. Ale tiež sa im rýchlo minul .. Jednej známej poradili v drogerii ako náhradu za mandlovy AB ,Norkový krém,že je tiež taký mastnejší,tak skús to , prípadne ak si z Nr tak ešte ho zohnať možeš :)