Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co sa oplati kupit v anglicku-londyne?

Luulii

Ja ten moj kupujem za 1,72 :) gel nejak 3,32. Mna tiez odradilo, ze su lacne, preto som ich az kupila na radu mojej kamosky, ktora ma cierne vlasy a tak krasne sa jej leskli a mala ich pekne zdravo vyzerajuce. A ostala som pri nich ;)

Luulii

:) ja mam champagne kiss shampoo, je jahodovy a nedam na neho dopustit. Dlho som nevedela najst nahradu za Elseve fialovy, lebo ten tu nie je, vyskusala som vselico, ale tento je No.1 :)a mam jeden gel na vlasy, freeze gel a vies ako neskutocne vonia? :D

jankaaaaaaaaa

pozeram na nete ze z tej kozmetiky V05 su vseliake ovocne sampony a kondicionery. fuh, toho si nakupim asi tonu :D

Luulii

Napr. Soap & Glory, drahsia ale velmi dobra kozmetika. Kremy Olay su vraj velmi dobre a nemyslim, ze ich na SVK maju. Vlasove produkty V05 - mne osobne robia velmi dobre. Znacka No.7 je celkom popularna - kremy a dekorativna kozmetika. A viem, ze AVON je, ale tu sa fakt oplati, lebo napr. parfem, ktory doma stoji 28,50 je tu v akcii za 9 libier a bez akcie 12. Niektore baby nakupia viac a potom doma predavaju a pridu k nejakym peniazkom :)

xy:)

dekorativna kozmetika revlon, vlasy, styling - john frieda, charles worthington, alebo tony&guy - je podstatne lacnejsi ako tu..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co sa oplati kupit v anglicku-londyne? - Fórum - ZDRAVIE.sk