Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toto nie o zdravi to je reklamny portal

krtko-lampa

Je to FB, máš tam FB reklamy. Všade sú reklamy. Keby nebolo reklám tak nikto nič nepublikuje, lebo by nemal kto zaplatiť web hostingy. A web hostingy by nemalo za čo nakupovať HW, elektriku a priestory ;) Takže tak ...

bubkol

svet ovláda farmakopriemysel... :( ak hľadáte naozaj dobré kvalitné rady a články , kliknite na FB "babickina záhrada" - vedú to tam úplne nezištne 2 baby - jedna z nich je lekárka - je to tam úplne bez reklám, propagovania a predávania čohokoľvek - radia ako sa liečiť lacno a účinne...

pravy huhu

House,

jasne, ze je to o reklamach. 90% tem tu so zdravim nijako nesuvisi. Reklama je zamerana hlavne na adolescentky a narcisticke zenuchy, to je cielova skupina. Hlavna je raklama na silikonove cecky. Za cokolvek co odlakava potencialnych zakaznikov od tejto stranky, ti da administratorka ban.

krtko-lampa

Ty retard :D Kazdy web je reklamny ... Ja mam tiez par webov a minimalne hosting stoji od 70e/rok. Myslis, ze by som to platil, keby som na tom nezarabal ? Myslis si, ze dneska dakto daco robi zadarmo, alebo pre dobro spolocnosti ? Ved sa uvedom ...

Ja tu chodim citat iba diskusne forum, jasne, ze clanky a reklamy su na produkty ...

Vsak zaloz si svoj web ;) daj tam forum a sprav to bez reklamy a plat za hosting a administruj si to zadarmo ;) potom pojdeme diskutovat ku tebe ;)

Asi je to

Človek sa tešil, že táto stránka bude celonárodný archýv skúsenosti ,histórie a moderných poznatkov v tom ako sa liečia rôzné choroby pomocou lekárov aj ľudovým liečiteľstvom.
A každý občan si tam najde svoj problém . Zatiaľ tá lobistická cenzúra tu funguje. Hanbiť sa zato môžu títo vlatníci .Stránka pekná ale jednostranne orientovaná.Škoda toho názvu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Toto nie o zdravi to je reklamny portal - Fórum - ZDRAVIE.sk